Exkluzivní byty na Praze 3 budou vhodné pro jednotlivce i velké rodiny

Atraktivní bydlení v srdci Prahy nedaleko parku Židovské pece, v blízkosti obchodů, služeb, kulturního a sportovního využití, to jsou Byty na Vackově. Dovolte nám, abychom vám tento bytový projekt představili zblízka a podělili se s vámi o několik detailů, díky kterým zatoužíte po okamžité změně adresy trvalého bydliště.

Atraktivní a moderní bydlení s pestrou nabídkou služeb a obchodů

V posledních několika letech vznikají na pražském Žižkově bytové projekty, nové kavárny i restaurace. Z bývalé nádražní oblasti je atraktivní lokalita pro každého, kdo touží po moderním bydlení. Obyvatelé Žižkova mají na výběr z celé řady gastronomických podniků, sportovních center a mají řadu příležitostí k bydlení. Cena nového bytu na Praze 3 se pohybuje v rozmezí od necelých pěti až do patnácti milionů korun českých.

Byty pro jednotlivce i velké rodiny nabídnou terasu, předzahrádku nebo balkon

Exkluzivní bydlení nabídne bytový projekt Byty Na Vackově. V nabídce pro nové majitele jsou byty jednopokojové o rozloze 30 m2 až po prostorné pětipokojové byty pro velké rodiny. Součástí každé bytové jednotky bude buď terasa, předzahrádka nebo balkon. Záleží na umístění bytu.

Moderní, elegantní i funkční

Bytové domy spadající pod projekt Byty Na Vackově budou na první pohled elegantní, a to díky minimalistickému designu, který bude zároveň funkční. Svým obyvatelům poskytnou dostatek soukromí i možnost navázat vztahy s ostatními obyvateli.

Ať už žijete sami, s partnerem či jste obklopeni velkou rodinou, nabídka exkluzivních bytů na pražském Žižkově vás nadchne. Díky elegantnímu projektu Byty Na Vackově totiž můžete žít v atraktivním prostředí, nedaleko rušného centra hlavního města a naplno si užívat bydlení v interiéru navrženém od úspěšných českých architektů.

Napsat komentář