PR_Betonoveploty160701

Když potřebujete plot

Spousta lidí dnes řeší koupi pozemku a stavbu domu. Máte-li to štěstí a už stavíte, nebo dokonce už postaveno máte, čekají vás už jen příjemné starosti jako kam postavit vázu, kterou jste dostali jako svatební dar od tetičky, jaký si koupit do obývacího pokoje koberec nebo jakým plotem obehnat váš nový domov. V poslední době jsou velmi moderní betonové ploty, které dodají vašemu domu osobitý vzhled.

Co od betonového plotu čekat

Betonové ploty jsou praktickým řešením oplocení, jsou velmi stabilní, odolné a pevné, nenaruší je mechanické působení, vlhkost ani časté prudké změny teplot. Tyto reliéfní ploty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního českého betonu stálého složení zpevněného pomocí ocelových armatur. Tím získávají betonové ploty ještě větší odolnost a také pružnost.

Nejednoho majitele domu zajímají nejen praktické vlastnosti oplocení, ale samozřejmě také jeho vzhled. Betonové ploty se pochlubí také krásným propracovaným designem. Betonovéploty.net mají pro vás širokou nabídku betonových plotů v různých designech, provedeních i barvách. Zajímat vás bude určitě tvar plotu, k dispozici jsou rovné plotové desky, zaoblené, dále okrasné desky s mřížkou nebo se plot dá zakončit dřevěnými latěmi ve vybrané barvě. Výšku plotu si rovněž můžete vybrat podle vašich představ. Co se týká dekorů, navštivte Betonovéploty.net a vyberte si, zda je vám sympatičtější dekor skládaného kamene, cihliček nebo štípaného kamene. Podstatná je také barva plotu, díky které plot přizpůsobíte vzhledu vašeho domu. Betonové ploty už dávno nejsou pouze šedé, nechte si proto postavit betonový plot, který si sami vyberete.

Absolutním trhákem letošní sezony jsou oboustranné betonové ploty. Nyní můžete mít betonový plot esteticky dekorovaný z vnější i vnitřní strany. Neváhejte a rozhodněte se pro krásný designový a přitom velice praktický betonový plot.

Napsat komentář