Jak zpestřit setkání s Vaší kamarádkou?

Konečně se Vám podařilo domluvit se s kamarádkou a domluvit se na schůzku? Udělejte jí radost nečekaným dárkem pro kamarádku a připravte pro vás dvě odpoledne plné nezapomenutelných okamžiků.

Užijte si odpoledne plné relaxace společně s Vaší kamarádkou

Bohatou inspiraci na originální dárky pro Vaše nejbližší k nejrůznějším příležitostem najdete na webovém portále Firmy na zážitky. Ať už hledáte jen tak dárky pro radost nebo sháníte dárek k narozeninám nebo ke svátku, vždy zde www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/objevíte celou řadu tipů na dech beroucí zážitky. Ze shledání s Vaší kamarádkou se tak může vyklubat nejen nekončící povídání si o tom, co jste která za poslední dobu zažila, ale také den nekončících zážitků. Společně si tak můžete odpočinout od každodenních starostí a nejrůznějších povinností během jedinečné japonské císařské masáži. Tato masáž dá sbohem Vaší unavené duši i namoženému tělu. Odpoutáte se od všeho negativního, co zatěžuje Vaše tělo, a načerpáte novou energii do dalších dnů. Díky japonské císařské masáži najdete znovu rovnováhu pro Vaši mysl i fyzickou schránku vlastního já. Japonská císařská masáž využívá základů prastaré japonské tlakové masáže a léčebné metody Shiatsu. Vychází z tradic čínské medicíny a propojuje moderní medicínu, fyziologii a psychologii.

Nebojte se vyzkoušet adrenalinové zážitky na vlastní kůži

Zavzpomínat na časy, kdy jste se nebála do něčeho lidově řečeno po hlavě, můžete během adrenalinových zážitků od firmy Allegria. Za velmi oblíbenou volnočasovou aktivitu je považována indoor skydiving. Právě zde můžete zažít, jaké to je cítit se volná jako pták. I bez padáku na zádech se proletíte nezadržitelnou rychlostí. Let ve větru proudí o rychlosti až 270 km za hodinu. Celý let probíhá pod dohledem zkušeného instruktora. Větrný tunel je místo, kde si na vlastní kůži můžete vyzkoušet sílu hurikánu. Nekončící zábava na Vás čeká také ve zkušebním ponoru, během indoor surfingu či během double bodyboardingu.

Napsat komentář