Chybějící stavební stroje si nemusíte kupovat

Jistě jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste se rozhodli například vykopat na zahradě bazén nebo se pustit do rekonstrukce chátrající nemovitosti. K takovým delikátním stavebním operacím ale budete potřebovat odpovídající nástroje a techniku. Snadno se však může stát, že vám bude některý stroj chybět. V takové situaci nemusíte zoufat, můžete si jej půjčit od renomované společnosti.

Jaké stroje si mohu pronajmout?

Půjčovna stavebních strojů má k dispozici veškeré stroje, které budete při stavebních pracích používat. V případě výkopových činností se vám jistě bude hodit malé pásové rypadlo, které disponuje relativně velkou lopatou a zároveň umožňuje dostatečně jemné ovládání. Oproti tomu při údržbě zeleně jistě oceníte služby zemní frézy, s jejíž pomocí budete moci zrekultivovat dostatečně velký kus vaší zahrady. Vypůjčit si můžete také rozmělňovač nebo zemní výkopovou frézu.

Jak půjčování funguje?

Půjčení jakéhokoliv stroje je velice jednoduché. Stačí si s sebou vzít doklad totožnosti, protože stroje nebo zařízení si můžete půjčit pouze v případě, že máte platný občanský či řidičský průkaz, případně cestovní pas. Zaplatit můžete na každé pobočce jak hotově, tak i bezhotovostně. Tento způsob je preferován, neboť je pro obě zúčastněné strany o mnoho pohodlnější. Platební automat pak zajistí, že nebudete muset čekat dlouhou frontu ke klasické pokladně.

Kolik bude pronájem stát?

Cena za pronájem strojů se pochopitelně bude lišit v závislosti na jeho velikosti, užitnosti a také pořizovací ceně. Nemusíte se ovšem bát přemrštěných částek, neboť si renomovaná společnost může dovolit nasadit doslova lidové ceny. Například za již zmíněnou zemní frézu zaplatíte sumu od 500 korun za den včetně DPH, což je velice výhodné. V případě větších a méně obvyklých strojů je cena dostupná na vyžádání a budete se na ní muset domluvit s konkrétní pověřenou osobu.

Až si budete příště stěžovat, že nemůžete zrekultivovat zahradu, vzpomeňte si na půjčovnu stavebních strojů. Mimo nich zde totiž naleznete i techniku k opracování zeminy.

Napsat komentář