MSpa

Investice do nafukovací vířivky se vyplatí

Investicí do nafukovací vířivky určitě neprohloupíte. Základem však je, umět si vířivku správně vybrat. Je lepší pevná nebo nafukovací konstrukce? Kulatá nebo hranatá? Pro kolik osob by měla vířivka být navržena? Je dostatečně tichá, a jakou má spotřebu energie? To jsou nejčastější dotazy, týkající se jejího výběru. Rozhodně ji doma nemá každý. Mnoho lidí raději zvolí bazén, jehož použití je mnohem univerzálnější. Jestliže ale toužíte po opravdovém relaxačním požitku, tak z takové vířivky můžete vytěžit mnohem více. Přitom investice u levnějších modelů je velmi podobná novému bazénu. Navíc samotná vířivka je zpravidla skladnější a zabere tak na vaší zahradě méně místa.

Jak se vybírá nafukovací vířivka

Při výběru vířivky hraje zásadní roli celá řada parametrů. V první řadě to je její velikost. Každý je totiž do jisté míry limitovaný prostorem, co má k dispozici. Proto si nejprve vyberte vhodné místo pro svou vířivku. Toto místo musí mít zajištěný přívod elektrické energie. Ideální je tedy umístit vířivku v návaznosti na terasu. Pozor ale na prudké změny terénu, každá nafukovací vířivka totiž vyžaduje naprosto rovný povrch. I to může její pořízení komplikovat. Každý samozřejmě přemýšlí i o ceně. V tomto případě se vyplatí kontaktovat přímo prodejce, například firmu HANSCRAFT, který vám doporučí vhodné řešení na míru vašim požadavkům. Existují levnější i dražší vířivky. Vždy byste ale měli mít k dispozici jejich důkladné porovnání, než si konečně vyberete.

Vířivky nafukovací i pevné – jaké řešení je pro vás ideální?

Vířivky nejsou k dostání pouze v nafukovací variantě. Populární jsou rovněž pevné vířivky, které svou jedinečnou konstrukcí okouzlily již mnoho uživatelů. Ve spoustě ohledů jsou ale vířivky nafukovací výhodnější. Jejich pořízení je o porovnání levnější. Navíc snadno změníte místo, kde má vířivka stát. Zatímco s pevnou venkovní vířivkou již nepohnete. Pevné vířivky na rozdíl od těch nafukovacích jsou vhodné též do koupelen nebo přímo do wellness center. Prodejce vířivek – firmu HANSCRAFT – můžete kontaktovat přes webové stránky, nebo navštívit některý z showroomů (momentálně se nacházejí v Čestlicích u Prahy a v Liberci).

Napsat komentář