house-2368389_640

Hypotéka bez doložení příjmu

Peníze, finance, banky, půjčky, úvěry, bankovky, mince, internetové bankovnictví – to všechno spadá do jedné jediné kategorie a to financí. Kolem peněz se točí spousta institucí, bankovních i nebankovních společností a poskytují se výhodné půjčky a úvěry.

Hledáte hypotéku bez příjmu? Tato slova jsou v internetovém světě velice často vyhledávána. Jenomže v dnešní době se už v takovéto verzi neposkytují. Finanční možnosti, jak získat peníze, aniž bychom se nemuseli prokazovat žádným příjmem, jsou již dávno historií.

Každý problém má řešení

Pokud hledáte hypotéku bez doložení příjmu, zřejmě ji nenajdete. Takovýto typ úvěru už není v dnešní době možný. Máme zde jistá pravidla, nadnárodní banky, které všechno řídí a podle jejich kritérií a pravidel se musí řídit celý svět financí.

Dokazování příjmů není nijak zvlášť složité. Většinou k tomu postačí výpisy z bankovních účtů za poslední tři měsíce, pokud budeme potřebovat delší časové období, tak to bude maximálně za posledních 6 měsíců. V případě zaměstnanců se dokládá pracovní smlouva a výplatní pásky, taktéž za poslední tři měsíce, v případě potřeby za posledních 6 měsíců.

Pokud nejste zaměstnaní, jste například na rodičovské nebo mateřské dovolené, či pobíráte klasický starobní důchod, budeme potřebovat výpisy z účtů, opět období posledních 3 měsíců maximálně 6 měsíců a rozhodnutí o vyměření dávky nebo o uznání důchodu. Tyto dokumenty získáte hned, když si vyřizujete danou situaci na patřičném úřadu.

Pokud pobíráte jiné zisky, vždy se můžete něčím prokázat. Může se jednat o zisky z pronájmů, rozhodnutí soudu o uznání dávky, darovací smlouvy. Velice rádi sdělíme patřičné informace a další důležité podrobnosti.

Soukromé společnosti poskytují úvěry různého typu. Dopředu se není čeho obávat, každý problém má řešení. Společně ho jistě najdeme i ve vašem případě. Stačí se na nás obrátit.

 

Napsat komentář