Hledáte specialistu na průmyslové váhy? Je jím společnost TENZONA

Nejen s nadsázkou se dá říct, že na průmyslových váhách TENZONA zvážíte cokoliv – naložený náklaďák i slona. Firma dodává celé spektrum zařízení pro vážení – automobilové, mostové i plošinové váhy.

Přesné vážení je důležité v mnoha oborech

Kvalitní průmyslové váhy ovlivňují zisk a bývají nezbytné při mnoha činnostech. TENZONA patří mezi lídry na trhu, pokud jde o dodávky zařízené pro průmyslové vážení. Je autorizovaným dodavatelem nejmodernějších vážních technologií, vyráběných společností METTLER TOLEDO v oblasti automobilových vah. Firma dodává průmyslové automobilové váhy i kolejové váhy. Dodávka je zcela na klíč. Společnost dodá nejen vážní systém, ale rovněž software. Součástí zakázky jsou též veškeré potřebné strojní a stavební práce při instalaci těchto zařízení.

Trápí vás vaše stará průmyslová váha? TENZONA je schopna nabídnout rovněž rekonstrukci starších průmyslových vážních systémů. Firma modernizuje též analogové váhy a mechanické vážení nahrazuje sofistikovaným elektronickým vážním systémem.

Specialista na mostové váhy

Mostové váhy jsou silniční váhy, které jsou složeny z mechanické konstrukce a elektronické části váhy s tenzometrickými snímači a vážními indikátory. TENZONA dodává obojí, včetně veškerých prací. K dispozici je více typů mechanické části konstrukce, jakožto i různé snímače a elektronika.

Zakázkové plošinové váhy

K sortimentu průmyslových vah patří též plošinové váhyTy společnost TENZONA dodává buď v podobě sériově vyráběných vah, či zcela na zakázku konkrétního zájemce. Vážní plošiny se osazují na čtyři tenzometrické snímače s daným jmenovitým zatížením. Plošinové váhy se běžně vyrábí do nosnosti 3000 kg a rozměru plošiny 1500×1500 m. Na zakázku však lze vyrobit i větší plošinové váhy, třeba s váživostí až do 10 000 kg. Konstrukce může být ve tvaru U i v podobě válečkového dopravníku.

Napsat komentář