marek

Hledáte kvalitní nábytek? Zvolte truhlářství

Rozhodli jste se pro inovaci svého domova a máte přesnou představu o tom, jak by měl vypadat váš nový nábytek? Prošli jste desítky katalogů velkoprodejců s nábytkem a stále vás nic nezaujalo? Jde vám o kvalitu a zároveň dbáte na co nejlepší poměr ceny a kvality nábytku? Zvolte cestu kvality a obraťte se na truhláře s tradicí, který vyhoví všem vašim požadavkům.

Vyhněte se velkoprodejcům

K nákupu nábytku u velkoprodejce vás může zlákat zejména nižší pořizovací cena. V konečném důsledku ale žádné prostředky neušetříte. Kvalita zpracovaní a použité materiály u sériově vyráběného nábytku v obchodních řetězcích odpovídá určité době životnosti. Velkoprodejce vás tím vybízí k dalšímu nákupu nového nábytku. Další nevýhodou je absence možnosti zvolit atypické rozměry. Vy jste tak vázáni nabídkou prodejce.

Poptávka a návrh řešení

Máte přesné představy o tom, jak by měl váš nový nábytek vypadat, jaké by měl rozměry a z jakých materiálu by měl být vyroben? Předejte tyto informace truhláři a on vám zdarma a nezávazně poskytne ideální návrh na míru. Tento návrh s vámi bude následně konzultovat a na základě svých zkušeností a vašich připomínek vyhotoví finální podobu vaší zakázky. Profesionální truhlářství vám dokáže dle vašich požadavků kompletní řešení kuchyní, ložnic, dětských pokojů a dalších nábytkových sestav.

Doprava zdarma a odborná montáž

Dopravení nábytku do místa vašeho bydliště a jeho následná montáž není nic jednoduchého. Kvalitní truhlářství vám doveze nábytek po Praze a okolí do 30 kilometrů zdarma. Následná odborná montáž je samozřejmostí. Samozřejmostí je také kompletní poradenství v oblasti péče o nábytek a jeho údržbu. Záruka 36 měsíců je důkazem toho, že si truhlářství za kvalitou svého nábytku stojí. Vy tedy, celkově vzato, dostanete kompletní servis. Je pouze na vás, jaké požadavky vznesete. O všechno ostatní se už postará truhlářství a vy se tak můžete těšit z nového domova.

Napsat komentář