Hledáte krátkodobé ubytování v Praze? Máme tip!

Potřebujete se na přechodnou dobu přestěhovat do Prahy? Máte v Praze zakázku a nechcete každý den dojíždět několik desítek kilometrů, ale v rámci většího komfortu se ubytovat přímo v hlavním městě? Nebo plánujete přestěhovat se do Prahy natrvalo, ale před samotnou koupí nemovitosti si chcete vyzkoušet, zda vám bude bydlení v české metropoli skutečně vyhovovat? Jak a kde najít krátkodobé bydlení v Praze? Máme pro vás konkrétní tip!

Bydlení v žádané lokalitě Prahy 10

Při krátkodobém i trvalém bydlení v Praze je velmi důležitá zejména lokalita, kterou zvolíte. Vybraná městská část by měla mít zejména dobrou dopravní dostupnost do centra města i z Prahy ven, a to jak vlastním automobilem, tak MHD. Dále by lokalita měla disponovat kompletní občanskou vybaveností, abyste za službami nemuseli jezdit nikam daleko. Velmi žádané jsou v posledních letech také zelené plochy (parky, hřiště) u bydlení, abyste nemuseli chodit daleko za přírodou. Podle těchto kritérií patří mezi nejžádanější lokality současnosti Praha 10. Detailní popis této městské části najdete ZDE. V Praze 10 se nachází i ideální ubytovací komplex pro bydlení v Praze.

bydlenicz.cz_rezidencetopolova_cz_01

Rezidence Topolová

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení pro všechny kategorie klientů. Ať už hledáte ubytování jen na pár dnů nebo několik měsíců, vždy si vyberete to pravé. Nabízené prostory pro ubytování jsou rozdělené do několika kategorií. Na své si přijdou klienti, kteří hledají především levnou cenu, i klienti, kteří vyžadují maximální komfort. V jediném ubytovacím komplexu se snoubí například hostel Praha i hotelové ubytování v Praze.

bydlenicz.cz_rezidencetopolova_cz_02

Od hostelu na pár dnů po pronájem

Ubytování v Rezidenci Topolová je rozdělené do několika kategorií. Základní kategorií je Hostel, zejména pro zájemce o levné ubytování. Dále jsou nabízeny kategorie ubytování Penzion, Hotel a Apartmán. Pro zájemce o plnohodnotné bydlení je možný v tomto komplexu také pronájem bytu Praha o dispozicích 1+kk.

Napsat komentář