bydlenicz.cz_navackove_cz_nahledovy

Bydlet v Praze a klidné lokalitě můžete v městské části Žižkov!

Hledáte bydlení v Praze, které by bylo obklopené zelení a i ve velkoměstě by se jednalo o klidné a soukromé prostředí? Myslíte si, že takové bydlení se dá sehnat jen v okrajových částech Prahy, ze kterých je složitá doprava do centra města? Omyl? Klidné bydlení obklopené přírodou se dá najít i v částech uvnitř města, třeba na Praze 3, konkrétně na Žižkově.

Zaměřte se na nově vznikající projekty

Městská část Praha 3 je pro bydlení vyhledávanou lokalitou. Jedná se o část města, která disponuje kompletní občanskou vybaveností, dobrou dostupností do centra města i z Prahy ven a také množstvím parků, hřišť a zelených ploch. Detailní informace o této městské části najdete ZDE. Pro zájemce o bydlení na Praze 3 je jistě dobrou zprávou, že nabídka bydlení zde je stále větší. Velký vliv na tom mají především nově vznikající rezidenční projekty, kterých v této městské části vzniká hned několik. Nové byty v Praze 3 navíc nemusí být drahé.

bydlenicz.cz_navackove_cz_01

Žádaný projekt vzniká v lokalitě Vackov

Na Praze 3 jsou zastoupeny především byty, ale hned v několika částech a v různých projektech. Jeden z nejžádanějších projektů v současnosti je možné najít v lokalitě Vackov. Prodej bytů na Praze 3 v této lokalitě je zajištěn v Projektu Na Vackově. Rezidenční projekt Na Vackově navazuje na úspěšný projekt Alfarezidence, který vznikal v letech 2005-2011. O výstavbu Na Vackově se stará zkušená developerská společnost Metrostav Development a.s. Díky výstavbě tímto zkušeným developerem je zajištěna vysoká konstrukční kvalita stavby.

bydlenicz.cz_navackove_cz_02

Bydlení pro každého, ale hlavně pro rodiny

V rámci projektu rezidence Na Vackově vznikne v blízkosti ulice Olgy Havlové 5 nových bytových domů a celkem 331 nových bytových jednotek, které jsou k prodeji už nyní. Byty v první etapě budou dokončené v roce 2016, druhá etapa má naplánované dokončení v roce 2017. Dispozice bytů jsou od skromnějších 1+kk až po prostorné a komfortní 4+kk. Bydlení je tedy pro každého. Vzhledem ke klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností množstvím zeleně v blízkosti bydlení, je ale nejlepší volbou pro rodiny s dětmi.

Napsat komentář