Nevyhovuje vám bydlení ve starším pražském bytě? Najděte si nové!

Bydlíte v Praze, ale vaše současné bydlení už nesplňuje vaše nároky? Bydlíte ve starším bytovém domě a komfort vašeho bytu už nesplňuje nároky na efektivní využití bytu? Nechcete investovat spoustu času, úsilí a financí do důkladné rekonstrukce, která by znamenala i omezení možnosti využívání bytu? V takovém případě je nejvyšší čas pro hledání nového bydlení, ideálně v některém z nově realizovaných pražských developerských projektů.

Desítky nových developerských projektů

Developerské společnosti působící v Praze rozhodně nezahálí. Právě naopak. Nabídka nového bydlení na pražském území je v současnosti největší v historii. I když je o byty v Praze stále větší zájem, nabídka dokáže uspokojit každého. Stačí jen vědět, jak a kde správně vybrat, abyste byli se svým bydlením opravdu spokojeni. Podle jakých kritérií vybírat?

bydlenicz.cz_sekyragroup_cz_01

3 základní kritéria

Výběr nového bydlení nejen v Praze se řídí podle tří základních kritérií. Prvním je lokalita. Bydlení v lokalitě vašeho zaměstnání nemusí být vždy tou nejlepší volbou. Mezi další kritéria patří dopravní dostupnost od bydlení do centra města i z Prahy ven, a to jak MHD, tak vlastním autem. Dále by měla být v lokalitě kompletní občanská vybavenost a velmi žádané jsou v posledních letech i parky a hřiště v blízkosti.

Velký zájem je o byty Praha 4. Proč právě Praha 4 a jaké jsou hlavní přednosti této městské části? Na to se můžete podívat ZDE. Dále se musíte rozhodnout, zda chcete byt koupit, nebo máte zájem o pronájem. Investice do pražského bytu je rozumnou volbou. Populární je také družstevní bydlení. A nakonec je důležité, aby byla kvalitní samotná stavba. A to jak z hlediska estetického, tak především konstrukčního.

bydlenicz.cz_sekyragroup_cz_02

Jak poznat kvalitní stavbu?

Drtivá většina pražských novostaveb je na pohled velmi elegantní. Velké rozdíly ale mohou být v komfortu bydlení. Jak poznat komfortní bydlení ještě než se nastěhujete? Naším tipem je vybírat byty na prodej v Praze, které jsou realizovány zkušenými developerskými firmami. Mezi nejzkušenější developery na pražském území se řadí například společnost Sekyra Group. Ta využívá pro výstavbu moderní technologie a materiály nejvyšší kvality.

Napsat komentář