Domek na klíč vás vyjde levněji než leckterý byt

Koupit si při dnešních cenách třeba i malý byt v žádané lokalitě není pro každého. Daleko výhodnější je pořídit si vhodný pozemek a na něm si nechat postavit dřevostavbu na klíč. Vždy je totiž lepší bydlet ve vlastním domku než v malém kamrlíku.

Dlouhá tradice

Mnoho lidí si stále představuje dřevostavby na klíč spíše jako chatky nežli plnohodnotná obydlí. Existují samozřejmě i chaty na klíč, nicméně největší zájem je právě o plnohodnotná obydlí. Jde o domy pro celou rodinu, jež se mohou pyšnit nejen vysokou kvalitou zpracování, ale rovněž energetickou nenáročností.

Vytápění celého objektu je tak mnohem méně nákladné, než je standardem u tradičnějších domů z cihel a malty. Toto je základní charakteristika všech typů dřevostaveb nacházejících se v nabídce společnosti Martinice Group. Vztahuje se jak na ten nejlevnější domek, tak i na velké rodinné vily.

Kvalita produktů této společnosti je na tak vysoké úrovni nejen díky dlouholetým zkušenostem, ale také tomu velkou měrou přispívá i použití nejmodernějších technologií. Na každou dřevostavbu se vztahuje záruka 25 let.

Stavba podle představ zákazníka

Rodinné domy na klíč nejsou oblíbené pouze díky výše zmíněným vlastnostem. Důvodem je i široká flexibilita jednotlivých projektů. Každý zákazník si samozřejmě může zvolit konečnou podobu domu. Mnohé věci se dají dokonce změnit i v již rozběhnuté stavbě. Není tedy potřeba mít obavy, že finální výsledek bude úplně stejný jako dalších dvacet domků v okolí.

Krovy a vazníky

Martinice Group však nedodává pouze domy na klíč, svým zákazníkům vyrobí i krovy a vazníky.

I v tomto případě využívá tato společnost nejmodernější postupy. Návrhy se nerýsují někde za stolem, ale v nejnovějších 3D programech. Každý zájemce o krov nebo vazník tak může vidět konstrukční řešení v celé své kráse ještě před samotným začátkem realizace. Její délka se pohybuje mezi třemi až šesti týdny. Velkou roli zde hraje vytíženost kapacit.

Napsat komentář