Dětské židle jsou praktickým dárkem pro školáka

Co darovat pod stromečkem dítěti, které už odrostlo z hraček? Jasnou sázkou na jistotu jsou v současné době různé elektronické hračky. Je však možné vydat se jinou cestou a darovat něco praktického, co využije třeba ve volných chvílích nebo při přípravě do školy. Pěkným dárkem mohou být dětské židle do pokojíčku.

Do výběru dětské židle je vhodné pustit se už v předškolním věku. Právě v té době děti častokrát začíná bavit psát, kreslit a hrát si u stolu. Od této chvíle je vhodné budovat návyky zdravého sezení, ve kterých ho židle podpoří.

Žádnou stoličku, ale opravdovou židli

Jakou židli dítěti pořídit? Zapomeňte na plastové stoličky ze supermarketu, vyberte výškově nastavitelnou židli, která vydrží déle, s dítětem totiž poroste. Nemusíte se omezovat úplně na klasické kancelářské židle s opěrkami, klidně vyberte nějaký nápaditější design. Hlavně se nebojte barev, dětské židle by měly být barevné.

Materiál volte s přihlédnutím k věku

Pro menší děti, které ještě nechodí do školy, jsou nejlepší plastové židle s čalouněním z eko kůže, protože ty se snadno umývají. Šikovný školák může mít i židli čalouněnou látkou. Dobrou alternativou je také síťovaná židle, v té nebude horko ani v těch nejteplejších letních dnech, přirozeně větrá.

Jednou dítko takový dárek ocení

Pod stromečkem by možná bylo šťastnější z nového smartphonu, ovšem z dlouhodobého hlediska je židle velmi pěkným dárkem od Ježíška. Když se bude dítěti lépe sedět u stolu, pravděpodobně bude s větším nadšením chodit psát domácí úkoly, rádo si bude kreslit, psát a tvořit. Možná se také přestane hrbit u počítače nebo notebooku.

Hezké a cenově dostupné dětské židle pořídíte v e-shopu Primazidle.cz. Mají tam i konferenční židle, kancelářské židle nebo jídelní stoly. Při objednání do 22. 12. garantují odeslání pod stromeček, takže objednávku nejspíš ještě stihnete.

Napsat komentář