Chystáte velkolepou oslavu a nechcete si doma dělat nepořádek?

Je vlastně jedno, jaký typ oslavy chystáte. Ať je to oslava kulatých narozenin, výročí svatby či svatba samotná, jistě chcete, aby vše proběhlo bez problémů. Je třeba nakoupit dobré jídlo a pití, především se ale musíte soustředit na prostory. Budete-li pořádat akci pro větší počet lidí, nezvěte si je domů. Trávili byste hodiny uklízením a po celou dobu se strachovali, co vše se rozbije. Zkuste připravit netradiční párty na zahradě. Že nemáte stan ani další potřebné vybavení? Není nic snazšího, než si vše půjčit za výhodnou cenu!

Párty strany ochrání před deštěm i slunečními paprsky

Kupovat si kvůli jedné oslavě párty stan by bylo zbytečné. Navíc je to věc, která i ve složeném stavu zabere hodně místa a je třeba se o ni starat. Máte-li pod čepicí, stan si půjčíte. Pronájem párty stanů je v České republice již běžnou záležitostí. S nabídkou, která láká cenou i kvalitou, přichází AZrent – Jan Herštík – půjčovna party vybavení.

bydlenicz-cz_azrent_cz_01

Nabízí výhodný pronájem párty stanů. Pronajmout si můžete tzv. nůžkový stan. Jeho výhodou je stabilita a jistě oceníte, že stan rychle složíte i postavíte. Nabízí ho ve dvou velikostech: 3×3 metry a 6×3 metry. V nabídce mají i klasický trubkový stan. Všechny nabízené party stany mají kvalitní plachty, jsou spolehlivou ochranou před nepříznivými rozmary počasí.

Doplňky, které také musíte mít

Kromě stanů  půjčuje AZrent grily několika velikostí a vedle nich ještě párkovač. Čerstvý hot-dog je příjemným zpestřením každé oslavy, vyřeší i problém s tím, jaké jídlo nabídnout dětem. Vypůjčit si lze i pivní sety. Jedná se o pohodlný set lavice a stolu.

bydlenicz-cz_azrent_cz_02

Co nesmí na párty chybět?

Nezapomeňte na výzdobu. Zárukou perfektního vzhledu a později i skvělé zábavy jsou balónky naplněné héliem. Zpestřením je fotokoutek, díky němu vzniknou jedinečné vzpomínky. Chtěli byste hosty překvapit netradičním pitím? Přečtěte si tento článek, najdete zde recepty na několik svěžích koktejlů.

Napsat komentář