Chybí vám stavební stroje? Půjčte si je

Není vám neznámá situace, kdy jste chtěli na zahradě například vykopat bazén, základy na skleník, nebo se pustit do rekonstrukce domu, nicméně vám v tu chvíli došlo, že bez stavební techniky to nebude vůbec jednoduché. V takovém případě si nemusíte stroje hned kupovat, stačí, když si je vypůjčíte.

Jaké stroje se pronajímají?

Půjčovna stavebních strojů má k dispozici veškeré stroje, které budete při stavebních pracích používat. V případě výkopových činností se vám jistě bude hodit malé pásové rypadlo, které disponuje relativně velkou lopatou a zároveň umožňuje dostatečně jemné ovládání. Oproti tomu při údržbě zeleně jistě oceníte služby zemní frézy, s jejíž pomocí budete moci zrekultivovat dostatečně velký kus vaší zahrady. Vypůjčit si můžete také rozmělňovač nebo zemní výkopovou frézu.

Jak to celé funguje?

Půjčení jakéhokoliv stroje je velice jednoduché. Stačí si s sebou vzít doklad totožnosti, protože stroje nebo zařízení si můžete půjčit pouze v případě, že máte platný občanský či řidičský průkaz, případně cestovní pas. Zaplatit můžete na každé pobočce jak hotově, tak i bezhotovostně. Tento způsob je preferován, neboť je pro obě zúčastněné strany o mnoho pohodlnější. Platební automat pak zajistí, že nebudete muset čekat dlouhou frontu ke klasické pokladně.

Kolik pronájem stavební techniky stojí?

Cena za pronájem strojů se pochopitelně bude lišit v závislosti na jeho velikosti, užitnosti a také pořizovací ceně. Nemusíte se ovšem bát přemrštěných částek, neboť si renomovaná společnost může dovolit nasadit doslova lidové ceny. Například za již zmíněnou zemní frézu zaplatíte sumu od 500 korun za den včetně DPH, což je velice výhodné. V případě větších a méně obvyklých strojů je cena dostupná na vyžádání a budete se na ní muset domluvit s konkrétní pověřenou osobu.

Až si budete příště stěžovat, že nemůžete zrekultivovat zahradu, vzpomeňte si na půjčovnu stavebních strojů. Mimo nich zde totiž naleznete i techniku k opracování zeminy.

Napsat komentář