Chcete nesmrtelnou a elegantní podlahu? Vsaďte na přírodní materiály

Současná doba nabízí ohromné množství nejrůznějších možností, ať už zrovna zařizujeme kteroukoliv oblast našich domácností. Jedním z naprostých základů je však podklad pod naše nohy i náš nábytek, který by měl být zvolen s přihlédnutím na tu nejlepší kvalitu. Jaké řešení vám poskytne pestrou škálu benefitů?

Klasika neomrzí

Ti znalejší z vás již zajisté tuší, že je předmětem našeho článku dřevěná podlaha. Ta není jen starým a zašlým přebytkem, nýbrž se stále řadí v žebříčku popularity na hodně vysoké místo. Proč tomu tak je?

Dřevěné podlahy se totiž chlubí ohromnou mechanickou i chemickou odolností, přičemž si tyto vlastnosti udržují po dlouhá desetiletí od svého položení. Další důležitou oblastí jsou i zajímavé tepelněizolační schopnosti a samozřejmě i nemalé tlumení hluku. To vše zkombinujte s elegantním vzhledem a bude vám ihned jasné, proč tato klasika nikdy nezestárne.

O něco modernější verzí je plovoucí podlaha, jež má své výhody, stejně jako nevýhody oproti masivu. Jedná se o levnější a snadněji uskutečnitelné řešení, které však nedisponuje takovou odolností. To přirozeně neznamená, že by plovoucí podlahy nebyly dobrou volbou, protože v případě jejich adekvátní realizace i tato varianta vydrží dlouhá léta.

Základem je kvalita

Samozřejmě je nutné vsadit jen na služby ověřených poskytovatelů s dobrými produkty. Mezi nejvyhledávanější možnosti v současné době patří především kolekce The family a také dřevěné podlahy Esco. Obě řady jsou vyráběny pod křídly známé společnosti Supellex pohybující se na našem trhu již téměř dvacet let. Za tu dobu si stihli tito profesionálové vybudovat solidní jméno a získali plno pozitivních recenzí od předchozích zákazníků. Podívejte se na jejich nabídku sami a bude vám ihned jasné, proč tomu tak je.

Napsat komentář