Jaké gastro vybavení oceníte i u vás doma?

Léto je více než kterékoliv jiné roční období časem, kdy pořádáme spoustu oslav, akcí, přátelských posezení či sešlostí s rodinou. Odehrávají se typicky na zahradě, venku na terase či pod pergolou. Jakou gastro výbavu si na tyto události připravit, aby se vám lépe organizovaly?

Pojďme se na skok podívat k profesionálům a vypůjčit si od nich několik šikovných pomocníků, jež oceníte i u vás doma.

Servírovací vozík, abyste nemuseli chodit dvakrát

Pokrmy se častokrát připravují doma v kuchyni, následně se odnáší ven na zahradu či na terasu. Možná právě vy patříte k těm nešťastníkům, co to mají z kuchyně docela daleko. A přesně pro tyto situace přijdou vhod servírovací vozíky. Vozík je na kolečkách, proto je snadné s ním manipulovat. Převezete i těžší věci. Hlavně má ale dvě či tři patra podle varianty, takže toho odvezete více najednou. Podle toho, zda připravujete nějaké speciality, se pak dají pořídit i flambovací vozík, chladicí vozík nebo naopak vozík vyhřívaný.

Výrobníky ledu do koktejlů i nealko nápojů

Parné dny dokáží vysušit hrdlo, a tak přijde vhod, když dokážete nápoj zchladit pár kostkami ledu. Nemáte tolik formiček na led či místa v mrazáku? Výrobníky ledu problém vyřeší. Vhod přijdou i navečer, když začnete míchat koktejly.

Profesionální kávovary, co připraví lahodný mok

Spousta lidí si po dobrém jídle ráda vychutná šálek kávy. Tu nejlepší doma připravíte v kvalitním kávovaru. Třeba ho budete moct přestěhovat i na terasu, jestliže jste schopní tam zajistit přívod energie.

Výrobníky ledové tříště

Čím se v létě nejlépe osvěžit? Zmrzlinou či ledovou tříští. I tu si lze vyrobit na zahradě, když na to máte výrobník. Nejde o až tak složitou záležitost.

Výše uvedené gastro vybavení prodává společnost A. T. FORNAX. Vy si ho ovšem nemusíte pořizovat, gastro výbava se dá také zapůjčit. Jestliže plánujete velkolepou oslavu narozenin, svatbu či jinou událost, možná by se vám nějaký pomocník hodil.

Napsat komentář