Rekonstrukce kuchyně – co vás čeká a nemine

Vaše kuchyně zoufale volá po rekonstrukci a vy si stále lámete hlavu nad tím, jak to všechno zvládnout co nejrychleji, protože bez kuchyně to přece jen nejde? Domluvte si príma partu odborníků, kteří vám zajistí kompletní rekonstrukci bytu a vy se nebudete muset o nic starat. Při rekonstrukci kuchyně nesmíte opomenout nic důležitého a v tom vám právě odborníci pomohou. A víte, na co vše si dát pozor?

Jaké odborné práce musím při rekonstrukci bytu sjednat?

V případě, že se sami rozhodnete zajistit si rekonstrukci bytu, musíte si sjednat řemeslníka na přípravu staveniště, instalatérské, topenářské a elektrikářské práce, zednické a obkladačské práce, sádrokartonářské práce, malířské práce a mnoho dalších. Jak již z výčtu plyne, není to nic jednoduchého. Avšak proč si na sebe dávat břímě, když můžete celkovou rekonstrukci bytu přenechat na odborné společnosti, která vám veškeré práce zajistí tak, aby na sebe plynule navazovaly, a tím docílí minimálních časových prodlev a zároveň zajistí, aby práce prováděli kvalifikovaní řemeslníci. Rekonstrukce v rámci Moravskoslezského kraje, zejména Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, zajišťuje firma MATTES plus s.r.o. formou rekonstrukce na klíč.

kuchyne-na-miru-ostrava1

Výběr kuchyně

Kuchyně se dá považovat za srdce domova, z toho důvodu by se k její rekonstrukci mělo přistupovat nadmíru pečlivě. Zejména ženy zde tráví mnoho času, a aby jejich práce byla usnadněna, promyslete dopodrobna i nejmenší detaily. Důležité je celkové uspořádání kuchyně a pracovní plochy, množství úložných prostor a celková podoba linky. Vaší vysněné originální kuchyně z kvalitních materiálů a s ideálním uspořádáním docílíte tak, že zvolíte výrobu kuchyňské linky na míru. Spolehlivá firma, která vám dodá kvalitní kuchyni přesně podle vašich představ s respektováním vašich požadavků na úložné prostory, zvolenou výšku, design, materiál i barvy, je MATESS plus s.r.o. – dodává kuchyně na míru v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Havířov, Frýdek – Místek. Zcela zdarma pro vás zaměří kuchyňskou linku, zpracují vám cenovou kalkulaci a 3D grafický návrh. A jako bonus vám do nové kuchyně na míru nabízí spotřebiče se slevou až 45 %. Neváhejte a domluvte si nezávaznou schůzku, když nyní víte, že kuchyni můžete pořídit za rozumné peníze.

Napsat komentář