Blízkost centra a příroda v okolí. Tak se bydlí ve Velké Chuchli

Při výběru bydlení je důležité si uvědomit, jaká jsou vaše očekávání. Bydlení v hlavním městě nemusí totiž nutně znamenat rušné okolí bydliště. Například městská část Prahy 5, oblast Velké Chuchle, není od centra města příliš daleko a zároveň je v ní několik parků a pěkná příroda. Proto je vhodná pro ty, kteří se potřebují snadno dostat do práce v blízkosti středu města, ale zároveň nechtějí žít uprostřed panelového sídliště. Zejména pokud mají malé děti.

chuchle2

Ve Velké Chuchli byl před nedávnem vystaven vilový rezidenční projekt. Jedná se o vily na prodej, které jsou vhodné pro jednogenerační i vícegenerační bydlení. Na výběr je vždy z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk a také kombinovaná 7+kk & 1+kk. Všechny tyto luxusní domy a vily disponují terasou o rozměrech zhruba 30 metrů čtverečních. Nejmenší terasy jsou rozsáhlé 24 metrů čtverečních, největší z nich pak 40 metrů čtverečních. Vily na prodej mají také vždy jedno nebo dvě garážová stání. A v létě nejspíš přijde vhod i prostorná zahrada. V rámci tohoto vilového komplexu je možné navštívit vzorovou vilu. Na ní si tak dobře utvoříte představu o interiéru, který luxusní domy a vily nabízí.

chuchle1

Kdo už o Velké Chuchli slyšel, nejspíše si ji spojil se známým dostihovým Chuchelským závodištěm. To má totiž tradici dnes starší, než je sto let. Koňské dostihy je tu možné sledovat každé nedělní odpoledne, děti se mohou svézt na ponících a nebo je pro ně připraven kreativní klub zvaný Hříbátka, který jim může poskytnout jak pohybové, tak i umělecké aktivity. Kromě závodiště tu byla nedávno vystavena i mini Zoologická zahrada. Uvidíte v ní muflony, polární lišku, ale i jezevce a srnky. V průběhu léta je možné se v této chuchelské mini zoo také občerstvit.

Vily na prodej, které se v této oblasti nacházejí, disponují i veškerou občanskou vybaveností. Najdete tu mateřskou školu, základní školu, poštu, městskou knihovnu a také obvodního lékaře. Na Smíchovské nádraží se navíc do centra města dostanete za patnáct minut.

Napsat komentář