Betonové ploty za babku jedině od STAVEX BV

Betonové ploty jsou jedny z nejdostupnějších, co se týká tohoto oboru, na dnešním trhu. Jsou dokonce levnější, než kdyby si člověk nechal plot z pletiva nebo ze dřeva. Někomu to nepřijde, ale je to pravda. Nejdražší plot stojí zhruba něco málo před tisíc dvě stě, ale tahle investice se na milion procent vrátí, protože tento plot z firmy betonové ploty vyniká svojí životností, která trvá čtyřicet až padesát let, přičemž se s ním nemusí vůbec nic dělat, žádné ošetřování, starání se, prostě vůbec nic. Tím pádem je to výhodné pro lidi, kteří se nechtějí o ploty starat.

betonove ploty

Další výhody

Čím vyšší plot, tím větší soukromí, to je praxe. Tento betonový plot dokáže jít až do výšky tří metrů, tudíž soukromí je jasné. Dá se rozebrat a zase složit, ale to by zákazník a posléze majitel dělat neměl, protože není jisté, že by ten betonový plot sám složil. Dokáže také odhlučnit rušnou ulici, silnici, prostě cokoliv, kde je hluk, u kterého betonový plot stojí. Kdo má rád svůj klid, tak tohle musí zcela jistě ocenit. Například rodina s dětmi, tam je to opravdu výhodné.

Co všechno se dá z betonu postavit

Betonové ploty nejsou jen klasika. Může to být kulaté, oblé, hranaté, čili je jasné, že kdo nechce mít rovný plot, ale nějak stylizovaný, stačí jenom říct a firma se o to postará. Betonový plot se dá kombinovat i s jinými materiály, například kov nebo dřevo. Jen pletivo se tam příliš nehodí, což je vcelku logické.

Napsat komentář