4 vychytávky do kuchyně, které musíte mít

Kdo si chce vařit a péct doma, ten stráví v kuchyni značné množství času. Pro většinu rodin to není otázka výběru, ale nutnosti. Domácí vaření vychází podstatně levněji než stravování se v restauraci nebo dovoz jídla. Máme pro vás pár tipů, jak si ho zpříjemnit.

S dobrými pomocníky jde všechno snáze. Inspirovali jsme se v e-shopu Daleo, který prodává hračky a vychytávky do kuchyně, a vypátrali jsme pro vás zajímavé pomůcky.

1. Lisovací forma na hamburgery

Na dobrý hamburger nemusíte do restaurace. Hamburgerové housky se dají pořídit v supermarketu, místo omáčky můžete dát jednoduše hořčici, vše doplníte zeleninou a samozřejmě dobrým masem. Jak na něj? Kupte mleté ochucené maso a napasujte ho do lisovací formy na hamburgery!

2. Silikonová podložka na pečení

Pečicí papíry jsou na jedno použití, což není příliš ekologické. Vymazávat plech se vám pokaždé nechce. Řešením je silikonová podložka pro zdravé pečení. Je použitelná opakovaně, stačí ji omýt. Kromě toho má speciální povrchovou úpravu, není zcela hladká, a tak když na ní pečete třeba brambory, pod které jste dali trochu oleje, máte jistotu, že se nekoupou v tuku.

3. Silikonový lívanečník

Děláte si rádi lívance k snídani? Nepotřebujete na to speciální pánev tvarovanou na lívance. Stačí silikonový lívanečník, který vložíte do jakékoliv pánve, již už máte doma. Má průměr 23 cm a najednou na něm připravíte až 7 lívanců, omelet, volských ok či bramboráků. Pak ho stačí jen omýt a je připraven na příště.

4. Multifunkční kráječ na zeleninu a ovoce

Kráječ zvládne široké plátky, tenké plátky i jiné tvary, především je ale mnohem rychlejší než vy s nožem v ruce. Už nebudete muset zaměstnávat ostatní členy rodiny, aby vám přišli nakrájet suroviny.

Ještě mnohem více zajímavých vychytávek najdete přímo na stránkách e-shopu https://www.daleo.cz/.

Napsat komentář