V ložnici nesmí chybět šatní skříň ani toaletní stolek

Klíčovými kusy nábytku v ložnici jsou kvalitní postel, ale také šatní skříň s posuvnými dveřmi a elegantní toaletní stolek. Do skříně vkládáme oblečení a módní doplňky, toaletní stolek je zase královstvím každé ženy a dívky.

Návrat do starých časů

Před mnoha lety byly toaletní stolky se zrcadlem nedílnou součástí ložnice. Právě u nich se ženy ráno krášlily, česaly si vlasy a ošetřovaly pleť. Pak jako by se po nich slehla zem, ale nyní jsou opět v kurzu. Potěší zralé dámy, ženy středního věku i mladé dívky. Toaletní stolek je bez pochyby praktické místo, kde si zástupkyně něžného pohlaví ukládají parfémy, krémy, rtěnky a jiná líčidla. V jednotlivých přihrádkách mají uloženy řetízky, náramky, prsteny, brože, hodinky. Tajný šuplík může být skvělým úkrytem pro milostné dopisy a další tajnosti.

Jak by měl vypadat ideální produkt?

Pokud se vám tento nápad líbí, nejvýhodnější je toaletní stolek se zrcadlem, taburetem a poličkami. Samozřejmě lze zakoupit elegantní, rustikální, moderní i nadčasové produkty. Do trendy ložnic padne jako ulitý toaletní stolek se třemi zrcadly, odkládacím prostorem se dvířky a policemi. Nesmí scházet pohodlný taburet. Lze zmínit i LED osvětlení. Jednodušší modely jsou k dostání za příjemné ceny a poslouží mladým kočkám. Propracovanější zboží je sice o něco dražší, ale voní luxusem.

Oblečení na jednom místě

Pokud chcete mít své oblečení kdykoliv po ruce, pořiďte si prostorné šatní skříně s posuvnými dveřmi. Nejenže ušetří spoustu místa v ložnici, ale osloví praktickým vnitřním uspořádáním. V kurzu jsou lesklé povrchy a modely se zrcadly. Lze zakoupit šatní skříně z masivu anebo moderní kousky z laminátové desky s nádhernou strukturou dřeva. Hrany skříní by měly být odolné proti poničení. Barevným variacím se meze nekladou.

Mrkněte do internetového obchodu Dona-shop.cz a vyberte svého favorita.

Napsat komentář