3 tipy, jak zařídit restauraci

Chcete si splnit sen o vlastní restauraci či kavárně? Nebo hledáte způsob, jak svůj podnik oživit a dát mu jiný vzhled? V obou případech jistě oceníte praktické rady a tipy pro výběr toho správného zařízení.

Připravte si koncept

Jak chcete, aby vypadala vaše restaurace? Koncept zařízení je důležitý pro vytvoření specifické atmosféry, která je vedle kvality jídla podpisem každého dobrého podniku. Předem si důkladně promyslete, jestli zvolíte moderní styl, nebo se pustíte do výběru zařízení v útulném domáckém stylu. Nábytek do restaurace je dostatečně pestrý, aby splnil i vaše náročná očekávání. Po výběru velkých kusů zbývá doladit dekorace a drobné detaily.

Pořiďte si restaurační nábytek

Při zařizování restaurace je nejlepší zvolit speciální nábytek vyrobený za tímto účelem. Restaurační nábytek je zhotoven s ohledem na pohodlné sezení i snadnou manipulaci. Najdete zde varianty vhodné do interiéru i židle, které spíše zapadnou na venkovní zahrádku. Společnou vlastností bývá také snadná údržba a čištění, aby bylo možné udržovat v restauraci neustálou čistotu a pořádek. Nábytek má i svou estetickou funkci, kdy například barové židle elegantně doplní bar a mohou vytvořit zajímavý designový prvek lákající ke vstupu.

Dbejte na doporučení a ohlasy lidí

Zkuste si projít vaše oblíbené restaurace a inspirujte se v tom, co se lidem líbí. Na jakých židlích rádi sedají a jaký gastro nábytek mívá úspěch? V žádném případě nemusíte kopírovat, jen získáte náhled a snáze se zorientujete v konkrétní nabídce produktů. Při nákupu většího množství kusů je lepší oslovit dodavatele spolupracujícího přímo s restauracemi a podnikateli, protože můžete dosáhnout na cenově zajímavější nabídku a ušetřit. Samozřejmostí je vysoká kvalita odolávající i každodennímu používání v restauračním provozu, protože přesně za tímto účelem je daný nábytek vyrobený.

Napsat komentář