Žižkov je místem, které láká na svou rozmanitost

Usadit se, založit rodinu, mít poklidný život a vědět, že se máte kam vracet. Klidné prostředí bytu, o kterém víte, že patří vám. Nežít v nájemním bydlení, ale mít svou vlastní jistotu. I to motivuje dnešní mladé v jejich životním snažení. Byt je vlastně investicí, která může trvat celé generace. Děti pak převezmou štafetu rodičů, budou mít vlastní startovací bydlení a výrazný náskok před těmi, kdo si své budoucí zázemí teprve hledají. Navíc platí, že Žižkov je už dlouhou dobu vyhledávanou destinací, která v příštích letech navíc zažije zajímavé změny. Vzrušující budoucnost je opravdu za dveřmi!

Garsonka versus čtyřpokojová varianta

Vybírat můžete z několika různých variant, záleží pouze na tom, která z nich vám bude vyhovovat nejvíce. Byty Praha 3 nabízí i balkon, lodžii nebo předzahrádku, samozřejmostí je pak také prostorná sklepní kóje. Garsonka, 2+kk nebo 4+kk, jehož výměra dokonce přesahuje magickou stometrovou hranici, je to jen o osobních preferencích!

Žižkov je místem, v němž se snoubí zajímavá historie a moderní realita, výhodou je občanská vybavenost na jedničku. Řada restaurací, obchodů, ale také škol a školek, v neposlední řadě i barů a lékáren, míst, kde můžete večer nebo o víkendu sportovat a zlepšovat si svou kondici. Centrum města je přitom nedaleko, přesvědčí vás o tom skvěle pracující pražská MHD. Pár minut v autobusu, chvíle v metru a jste v srdci Prahy!

Praha je tu nejen pro mladé

Byty v Praze na Žižkově jsou stále ještě k mání, ale nabídka se postupně tenčí. Co to znamená? Nejvyšší čas se rozhodnout, samozřejmě! Tato pražská lokalita dostane v příštích letech novou tvář a nabídne i řadu dalších pracovních příležitostí. 

Parky jako Parukářka nebo Židovské pece pak skýtají možnosti odpolední procházky a oddechu od všedních starostí. To je kombinace, která se neodmítá, že? 

Napsat komentář