Život v Praze má styl, dobře se tu bude cítit celá rodina

Naše hlavní město má nezaměnitelné kouzlo, které jej dokonale odlišuje od ostatních českých regionů. Kromě toho, že se zde nebudete nudit snad žádný den v roce, je občanská vybavenost na úrovni západoevropských či amerických velkoměst. Brzy si zde můžete najít práci a začít nový život, ale k tomu všemu je samozřejmě třeba odpovídající zázemí, zvláště pokud už čekáte rodinu. Ale to přece není problém! Zkuste dát šanci třeba právě Žižkovu…

Byt, z nějž bude všechno na dosah ruky

Jak si vybírá většina lidí bydlení? Přesně tak, bodem číslo jedna je dostupnost do centra nebo blízkost supermarketu, lékárny, škol pro děti a třeba i kulturních zařízení. Byty na prodej v Praze 3 tohle ale splňují zcela beze zbytku.

bydlenicz.cz_byty_navackove_cz_01

Z Malešické ulice je to skutečně všude blízko, ať už se vydáte do centra metropole nebo si jen chcete zajít na malý nákup. Až pětipokojový byt, to je dost prostoru i pro početnější rodinu. Samozřejmostí je také vybavení odpovídající moderním standardům, k dispozici jsou i předzahrádky nebo lodžie, kde můžete nerušeně trávit svůj volný čas – ve velkém městě, a přitom stále uprostřed zeleně, co si ještě více přát?

bydlenicz.cz_byty_navackove_cz_02

Žižkov je zajímavým místem nejen pro mladé

Byty na pražském Žižkově zkrátka mají hodně co do sebe – jsou totiž v lokalitě, které patří velká budoucnost. Na Vackově je krásně nejen uprostřed léta, nic vám nebrání udělat si malou nezávaznou návštěvu a prohlédnout si široké okolí.

Za pár minut jste u metra, v supermarketu nebo třeba útulné restauraci. Park Židovské pece, proslulé kino Aero nebo Vítkov, místo, kde se psaly české dějiny, na vás už čeká – volný čas se ještě nikdy netrávil zábavněji. Nebo snad může vaše rodné město, samozřejmě při vší úctě k němu, nabídnout také možnosti jako právě Praha?

Napsat komentář