Zimní zahrady na míru od DL Skla

Prodloužení léta, rozšíření obytného prostoru nebo vytvoření příjemné relaxační zóny,kde se sejde celá rodina po náročném dni. Nejen tyto funkce plní designově elegantní zimní zahrada. V posledních letech obliba zimních zahrad na míru stoupá. Lidé si rádi zkrášlují svá obydlí a své zahrady. Firma DL Sklo realizuje zimní zahrady více jak 10 let. Veškerou realizaci provádí přímo na míru a dle požadavků zákazníka. 

Zimní zahrady na míru

Standardizované rozměry. Jednoduchý způsob, jak si ulehčit práci. Ale také komplikace pro zákazníka. Každá terasa či každá zahrada je jinak nadimenzovaná. Jednou se hodí rozměr 6x3m, podruhé 6,2×3,1m. Tyto individuální požadavky řeší českobudějovická firma na denním pořádku. 

Do konstrukce zimní zahrady tak můžete směle mluvit a jasně říct, jaký si přejete rozměr. K tomu si zvolíte barvu dle stupnice RAL. Zasklení zimní zahrady probíhá 8 mm silným bezpečnostním ESG sklem. To je nařezáno po přesném zaměření. Bezpečnostní sklo je odolné i vůči nepříznivým klimatickým vlivům – sníh či kroupy. Pod střechu si můžete nechat nainstalovat elegantní, LED osvětlení nebo oblíbené stínění baldachýnem na lankách.

Jak probíhá realizace zimní zahrady? 

Jakmile zákazník akceptuje cenovou nabídku, ladí se termín, kdy technici z firmy přijedou na zaměření. Během zaměření se přesně specifikují rozměry a další požadavky. Po zaměření společnost obratem nařeže hliníkové profily a posílá je do lakovny. V lakovně je nabarví na barvu dle vzorníku RAL. 

Poté se doladí druhý termín realizace – montáž. Ve smluvený čas se opět na vaši zahradu dostaví technici a namontují hliníkové profily. V případě složitějších zakázek se jezdí k zákazníkovi vícekrát – někdy probíhá montáž a zasklení zvlášť. Tyto specifika se však řeší individuálně. Stejně jako celá montáž a kompletní realizace zimní zahrady. 

Průměrný čas od prvního kontaktu po finální předání zimní zahrady je cca 2 měsíce. Vše však záleží na celkové variabilitě zákazníka a možnostech dodavatelů.

Cenová nabídka zdarma do 48 hodin

Proces výběru zimní zahrady je složitý. Budoucí zákazník zpravidla zjišťuje stav nabídky na trhu a poptává více poskytovatelů. I proto společnost DL Sklo nabízí nezávaznou cenovou nabídku do 48 hodin. Jinými slovy, jakmile odešlete svoji poptávku, do 2 pracovních dnů máte zpět na emailu přehlednou a hlavně nezávaznou cenovou nabídku. Poté je pouze na vás, jak se rozhodnete. 

K tomu, abyste zjistili cenovou hladinu vaší zimní zahrady stačí vyplnit pouze rozměry, místo realizace a vaše kontaktní údaje. 

Realizace po celé České republice

I když je firma DL Sklo z Jihočeského kraje, často své zakázky vykonává po celé ČR. Výjimkou není ani Moravskoslezský či Ústecký kraj. Firma na svých stránkách komunikuje, že vzdálenost pro ni není sebemenší problém a ráda za zákazníkem přijede kamkoliv. 

DL Sklo je zavedená firma, která během svojí existence postavila přes 200 zimních zahrad. Společnost aktivně inzeruje na sociálních sítích – aktivní je zejména na své facebookové stránce Zimní zahrady a pravidelně přidává příspěvky na své webové stránky. 

Napsat komentář