Zbavte se konečně bytového jádra

Bytová jádra se za éry komunismu používala, aby se urychlily stavby bytových domů. Dovnitř byla montována až po dostavení, buď se dodávala jako jeden kus, nebo se sestavovala na místě z připravených desek. V některých bytech zůstávají dodnes. A je nejvyšší čas s tím začít něco dělat.

Bytová jádra jsou nejen nevzhledná, ale často i zdrojem potíží. Vlivem vlhkosti se kroutí a prohýbají, začínají plesnivět. A navíc neizolují zvuk. Důvodů, proč se pustit do rekonstrukce bytového jádra, je tedy více než dost.

Snímek obrazovky 2017-08-17 v 20.44.48

Konečně si užijete plnohodnotnou koupelnu

S předěláním bytového jádra se pojí rekonstrukce koupelny a záchodu. Berte v úvahu, že zbouráním jádra je možné změnit také rozměry těchto místností, takže si třeba konečně užijete vytouženou rohovou vanu. Záleží pouze na tom, jak schopné odborníky si najmete. Někteří najdou i řešení, jež se na první pohled zdají nemožná.

Většinou se řeší i kuchyně

Spousta bytů z komunistické éry je uspořádaných tak, že je vedle koupelny kuchyně. Proto se u předělávání jádra řeší taktéž tato místnost. Můžete si vybrat, zda chcete zvětšit raději koupelnu, nebo kuchyni. Odborníci jsou pochopitelně schopní navrhnout kuchyně na míru tak, aby se vám domů dispozičně vše vešlo.

Takhle rozsáhlá rekonstrukce bytu sice není zrovna levnou záležitostí, avšak aspoň si vše odbydete při jednom. S pomocí odborníků se to zvládnout dá. Zkuste se obrátit na firmu MATTES plus s.r.o. působící zejména ve Frýdku-Místku, Ostravě a Havířově. Postarají se o kompletní rekonstrukci bytu, v případě podpisu smlouvy vám zdarma zpracují 3D grafický návrh kuchyně, a navíc zajistí kuchyňské spotřebiče se slevou až 45 %. Zvládnou vše od zednických prací přes elektřinu a topení až po výmalbu zdí. Na vás zůstává jen jediný úkol – udělat první krok. Přihlaste se o svůj nový byt třeba přes webové stránky Famattes.cz.

Napsat komentář