Ustájete své auto bezpečně s kvalitními garážovými vraty

Pořídili jste si nové bydlení a nyní chcete zajistit to samé svému autu? Rádi byste modernizovali garáž? Ať už se jedná o novostavbu, nebo výměnu vrat ve starší garáži, na dnešním trhu najdete řešení, která nejenže splňují požadavky na bezpečnost a funkčnost, ale jsou také designově vydařená.

Nejoblíbenější jsou sekční vrata – zaujmou i vás?

Pokud jde o počet zájemců, mezi jednotlivými typy jednoznačně vedou sekční garážová vrata. Hlavním argumentem je rychlost a pohodlnost jejich instalace. Nevyžadují žádné zvláštní úpravy podmínek, většinou stačí pár hodin práce a bez jakýchkoli zásahů do okolního zdiva máte nová vrata. Lidé si často pochvalují také prostorovou nenáročnost sekčních vrat. Fungují totiž na principu svislého otevírání a následného zasouvání po sekcích pod strop garáže, takže není třeba nechávat okolo nich volný prostor. Vykazují dobré termoizolační vlastnosti.

340-vrata-hormann-lpu-40-l-drazka-ostrava-frydek-mistek-trinec-karvina

Přizpůsobte garážová vrata svým potřebám

Ne každému sekční garážová vrata vyhovují, někdo má rád staré dobré dveře a více ho zaujmou posuvná garážová vrata – ta zvládnou plnit funkci dveří i vrat současně. Ani zde není stavba složitá, navíc není nutné vždy otevírat vrata úplně, chce-li jen někdo projít, nebo z garáže vyjíždí menší auto. Dveře se výborně ovládají. Nádavkem získáte ještě více místa, protože není blokován ani prostor pod stropem, kam si můžete pověsit třeba kolo. Další zajímavou variantou, která šetří místo, jsou rolovací garážová vrata z hliníkových lamel, jež zajíždí do boxu nad stavebním otvorem. Nový háv dostala i známá česká klasika, kovová dvoukřídlá garážová vrata. Jejich estetika je již úplně jinde, než si pamatujete z dětství, a jsou k dispozici v několika materiálech, se zateplením i bez.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Nelze dostatečně zdůraznit, že funkčnost, bezpečnost i životnost garážových vrat závisí především na jejich kvalitě. Narazíte-li na spolehlivého dodavatele, máte vyhráno. My můžeme doporučit výrobce s tradicí, společnost Pavel Bubík, která v této oblasti působí už dlouhých 22 let. Sází na dvě osvědčené značky, sekční garážová vrata Kružík a německý Hormann.

Napsat komentář