bedroom-1078890_1280

Zašlý koberec v předsíni může znovu získat původní barvy díky hloubkovému čištění

Koberec v předsíni je nejnamáhanějším kobercem v celém vašem bytě. A to hlavně proto, že všichni příchozí po něm projdou v botách a teprve až pak se přezouvají do přezůvek. Někdy je koberec v předsíni jediným kobercem v bytě. Zde slouží k tomu, aby se nečistoty, které odpadají ze zablácené a mokré obuvi, dále nepřenášely po bytě a aby případné kamínky, které odpadnou, nepoškrábaly pevnou podlahu, která by v předsíni byla místo koberce. I když pořídíte koberec takové barvy, že na něm znečištění není dlouho znát, časem se přesto ušpiní natolik, že se vám již nebude zdát pěkný.

Hloubkové čištění můžete kdykoli zopakovat, doporučuje se provádět dvakrát ročně

Nemusíte hned přemýšlet nad jeho výměnou, všechen prach, písek, bláto a sůl ze sněhu odstraní společnost Čištění koberců Praha nebo Čištění koberců Praha 4 pomocí čistícího stroje, který dokáže koberec vyčistit až do jeho hloubky. Proto se nabízené službě, kterou společnosti poskytují v Praze, Plzni nebo v okolí těchto měst, říká hloubkové čištění. Jedná se o mokrý způsob čištění, ale nemusíte se obávat, že by při čištění došlo k poškození podkladu pod kobercem. Hloubkové čištění od společnosti Čištění koberců Praha nebo Plzeň totiž probíhá tak, že je pod tlakem do koberce vpraven čistící roztok a ihned je zase pod tlakem z koberce odsáván společně s nečistotami, které na sebe naváže. Z koberce totiž dokáže odstranit nejen prach, ale i alergeny, jako jsou pyly, exkrementy roztočů nebo spory plísní, jež mohou vznikat v zimním období, když koberec dostatečně rychle nevyschne. To je prospěšné pro obyvatele bytu, kteří trpí některou z forem alergií. Navíc můžete čištění v případě potřeby kdykoli zopakovat.

Když už by váš byt navštívil některý z pracovníků společností Čištění koberců Praha nebo Plzeň, můžete si nechat vyčistit nejen koberec, ale také jakýkoli textilií čalouněný nábytek, jakým mohou být sedací soupravy, křesla, taburety, polstrované židle nebo kancelářské židle, dále matrace, zvířecí pelíšky i interiéry osobních a nákladních automobilů nebo autobusů. Všechny tyto předměty lze pomocí hloubkového čištění zbavit skvrn od potravin, tužky, pera, pastelek a fixů a současně je může zbavit nežádoucího zápachu. Koberec i čalounění po vyčištění krásně zjasní, oživí se jejich barvy a příjemně se provoní. Až doposud byli všichni zákazníci, kteří vyzkoušeli služby od společností Čištění koberců Praha či Plzeň maximálně spokojení, proto není důvod, abyste nemohli být spokojení i vy.

 

Napsat komentář