Stěhování věcí v centru měst má svoje určitá specifika

Stěhovat jakékoli věci v centru města je mnohem složitější, než když stěhování probíhá z bytu na okraji města nebo z rodinného domu. Asi si říkáte, v čem že tato situace může být složitější. Ti, co v centru města bydlí, tak vědí, o čem je řeč. Zvlášť pokud se jedná o památkové zóny, pak je situace ještě složitější. Dostat se osobním automobilem až přímo k domu, to smí jen majitel parkovacího místa, pokud u domu parkovací místa vyhrazena jsou a lze si je u městského úřadu pronajmout. V případě, že parkovací místa vyhrazena nejsou, může si majitel pronajmout parkovací místo v nejbližším okolí, což může v některých případech být i o několik ulic dál.

Zajištění povolení k vjezdu do centra města je nutností

Za pronájem parkovacího místa se platí poměrně vysoké částky, proto pokud majitel bytu nemůže tolik utrácet, musí se spokojit s vlastnictvím parkovací karty a hledat místo na parkování v zónách k tomu určených. A to může být někdy hodně složité a jen zaparkovat automobil může trvat i půl hodiny. Aby se stěhovací vůz vyhnul pokutě za neoprávněný vjezd do památkové zóny nebo do míst, kde není povoleno parkování, je nutné si předem zajistit povolení k vjezdu a pokud je to možné, také si zajistit na určitou dobu parkovací místo. Povolení vydá městský úřad a je platné pouze na určitou dobu. Proto pokud by se stěhovací společnost zpozdila, může být čas získaný na povolení rychle vyčerpán.

Těchto úskalí je si vědoma společnost Stěhování Brno, která zajišťuje stěhování především v Brně a v jeho okolí, a také společnost Levné stěhování Praha, jejíž oblastí působnosti je Praha a její okolí. Obě společnosti moc dobře vědí, že přijet na čas je nutností. Při nabídkách stěhovacích služeb, které mají být realizovány v centrech měst, automaticky nabízejí svým klientům možnost vyřízení povolení k vjezdu a zajištění vhodného parkovacího místa. Od společnosti Stěhování Brno, i její pražské pobočky Levné stěhování Praha, je to štědrá nabídka, protože klientovi odpadají pochůzky po úřadech, na které nemá mnohdy čas, protože se vrací pozdě ze zaměstnání a v tuto pozdní dobu již na úřadech nikoho nezastihne. Klientovi proto stačí dohodnout si se společnostmi Stěhování Brno nebo Levné stěhování Praha čas, ve kterém se stěhování bude provádět a o nic víc se již nemusí starat. Jen připravit věci, které se budou stěhovat a dostatečně je zabezpečit proti poškození přesně podle doporučení pracovníků stěhovací společnosti.

 

Napsat komentář