Žaluzie na míru od specialistů

Uvažujete nad pořízením žaluzií do své domácnosti a chcete mít jistotu, že budou vyrobeny a namontovány profesionálně, podle vašich představ? Pak se můžete spolehnout na společnost Univers Tech s. r. o., která má v oblasti stínící techniky rozsáhlé zkušenosti více jak 27 let. Veškeré informace naleznete na jejích stránkách www.univers.cz.

Jedni z největších profesionálů v oboru

Značka Univers je synonymem profesionality a vysoké kvality nejen v oblasti žaluzií, ale i vratových systémů. Do jejího portfolia spadají rovněž předokenní rolety, markýzy, garážová vrata, mříže a brány. Velký důraz klade na individuální přístup k zákazníkovi, vždy se snaží navrhnout optimální řešení. Společnost Univers platí k největším ve svém oboru, což potvrzuje 6 vzorkových prodejen po celé ČR. V každém případě si můžete být jisti tím nejlepším poměrem ceny a kvality a garancí poctivě odvedené práce.

Nahraďte závěsy horizontálními žaluziemi

Horizontální žaluzie jsou velmi oblíbené díky jejich univerzálnosti. Hodí se totiž do téměř každého typu oken. Navíc se vyrábí v různých typech dezénů, od jednobarevných po imitaci dřeva. Sladit tak žaluzie se stylem vašeho bydlení není žádný problém. Horizontální žaluzie se montují buď mezi skla, na rám okna či na zeď. Dle typu se ovládají řetízkem nebo tyčkou.

venkovni_zaluzie_unhost-5

Vtiskněte svému domu moderní vzhled

Nejvyhledávanějším stínícím prvkem poslední doby jsou venkovní žaluzie. Nejen, že dodávají budově reprezentativní vzhled, ale také výrazně přispívají ke zlepšení tepelného komfortu. Velkou měrou též potlačují venkovní hluk. Tento originální doplněk, který je možné ovládat manuálně i motorově, zamezuje přímému dopadání slunečních paprsků na okno, čímž zabraňuje přehřívání místnosti. Kvalitní provedení, široký výběr barevných variant a dlouhá životnost jsou hlavní důvody k pořízení předokenních žaluzií.

Napsat komentář