Výstavby i rekonstrukce fóliovníků jsou dostupné pro všechny

Jste-li majitelem staršího fóliovníku, který má zastaralou konstrukci bez pevného ukotvení, nebo by si fóliový plášť zasloužil výměnu, nemusíte si zoufat. Není třeba starý fóliovník bourat a kupovat nový, ani se do složité opravy konstrukce či pláště nemusíte pouštět sami. K dispozici vám je společnost Konstrukce Schwarz, jež se zabývá výrobou, distribucí i opravami veškerých fóliových staveb.

11842_konstrukceschwarz13

Levné fóliovníky, rekonstrukce starších typů a doplňkový sortiment

Komu scházejí potřebné finance na koupi pořádného fóliovníku, může si z nabídky vybrat levné fóliovníky. Pestrá nabídka obsahuje sortiment pro všechny pěstitele. Ať jsou z řad spíše domácích zahrádkářů, anebo patří mezi velkopěstitele. Zásobení fóliovníky jakýchkoliv rozměrů je pro Konstrukce Schwarz s.r.o. hračkou. Proto si zájemci o pěstování ve sklenících či fóliovnících můžou vybrat fóliovníky s rovnými i oblými boky, stejně jako víceloďové fóliovníky. Všechny nabízené fóliové stavby lze doplnit o vnitřní stínoviště, teplovzdušné kotle nebo praktické zahradnické stoly.

Montáže seníků a skladových hal

Kromě fóliovníků se společnost specializuje i na výstavby a dodávky velkokapacitních seníků, které se budou hodit především v letní sezoně vymezené pro senoseče a podobně. Aby byl výčet aktivit a produktů úplný, je třeba zmínit i výstavby skladových hal, jež můžou sloužit jak pěstitelům, tak v průmyslové výrobě. Mezi výhody nabízeného sortimentu patří především jednoduchá a bytelná konstrukce, snadná a rychlá montáž, a s tím související nízké ceny. Technologické parametry uvedených výrobků jsou detailně rozepsány na firemním webu konstrukceschwarz.cz. Nikdy není pozdě na rekonstrukci staršího fóliovníku, případně zakoupení nového. Finanční možnosti společnost vždy zohledňuje a přizpůsobí jim nabídku.

1 komentář: „Výstavby i rekonstrukce fóliovníků jsou dostupné pro všechny

Napsat komentář