Výdejníky vody oceníte doma i v zaměstnání

V závislosti na lokalitě, v níž bydlíte nebo máte sídlo své společnosti, se liší kvalita vody, která vám teče z kohoutku. Někdy je její zdravotní nezávadnosti dosaženo takovým množstvím chloru, že je chuťově na hranici pitelnosti, jindy naopak čištění řádně prováděno není a čistička je příliš drahá záležitost. Ve všech těchto případech dobře poslouží výdejníky s barelovou vodou.

Zdravotně nezávadná teplá či studená voda

Společnost Aquara dodává barelovou pramenitou vodu, na jejíž zdravotní nezávadnost a příjemnou chuť se můžete spolehnout – to je benefit oproti vodě z obecního vodovodu, jejíž kvalita fluktuuje podle aktuálních okolností. Nemusíte řešit její závoz – to je další z kategorie záležitostí, které firma zařídí za vás.

Menším i větším společnostem, ale ostatně i domácnostem, přináší barelová voda z výdejníku další velkou výhodu. Většina z nich totiž ovládá funkci chlazení a ohřívání vody. Jednoduše si tak třeba zalijete ranní čaj či kávu, udržíte dopolední pitný režim nebo si k svačince připravíte rychlou ovesnou kaši. Kolik práce navíc byste měli s ohříváním v rychlovarné konvici a chlazením v lahvích v lednici?

O váš výdejník či kávovar bude dobře postaráno

Milujete kávu? A co vaši zaměstnanci nebo členové rodiny? Praktický kávovar, s jehož pomocí dovedete připravit opravdu lahodnou kávu, se neztratí skoro v žádné společnosti či domácnosti. Podle vašich preferencí pak volte buď kávovar určený pro zpracování zrnkové kávy, nebo ten, který si poradí s kapslemi.

Pořídíte-li si přístroj – ať už se jedná o kávovar nebo praktický výdejník vody – od společnosti Aquara, nemusíte ani sami hlídat čas sanitace přístroje (která je samozřejmě nutná pro udržení bezproblémového chodu). Aquara se o to totiž postará za vás a sama vás upozorní.

Zkuste vybavit vaši kancelář či domácnost výdejníkem pramenité barelové vody. Okuste pohodlí a uvidíte, že už nebudete chtít jinak.

Napsat komentář