Vybudujte si u vás zahradní wellness

V dnešní hektické době je obzvlášť důležité umět relaxovat. Co si pod pojmem relax představit? Pro každého to může být něco jiného. Téměř nikdo ale nepohrdne pobytem v sauně nebo vířivce. Věřili byste, že takové domácí wellness se dá zařídit i na zahradě?

Zahradní bazény už jsou poměrně rozšířenou záležitostí. Čím dál běžněji se ale v zahradách setkáte také právě se saunou nebo vířivkou. Nejde o finančně náročnou záležitost, a navíc si ještě zkrášlíte zahradu.

Smrková barelová sauna

Saunování je prospěšné pro organismus, je také vynikající regenerací pro sportovce. V zahradní barelové sauně si takovou regeneraci můžete dopřát. Je vyrobená ze smrkového dřeva a podle počtu osob si vyberete velikost. Působí opravdu jako velký barel, takže jde o skvělý designový prvek. Střecha je pokrytá šindelem, stěny je dobré ošetřit přírodním olejem. Prodává se bez kamen, takže k ceně si připočtěte ještě kamna. Instalovat se dají kamna elektrická nebo kamna na dřevo.

Whirlpool v podobě koupacího sudu

Kdybyste náhodou chtěli pořídit saunu i vířivku, můžete se spolehnout, že vám spolu budou ladit. Estonský výrobce Eco-Oil vyrábí luxusní koupací sudy se schůdky, moderním krytem a hliníkovými kamny. Svůj set si sami vyladíte. Do koupacího sudu lze instalovat Whirlpool set, ale také třeba krásné osvětlení. Zážitek z takové osvětlené večerní koupele opravdu stojí za to. Takzvané Hot Tubs neboli koupací sudy mají využití celoročně. V zimě se zahřejete v horké vodě, v létě slouží jako ochlazovací bazénky. Velikost si vyberete dle vašich potřeb. Toužíte raději po romantice ve dvou, nebo byste si chtěli užít Whirlpool s přáteli či s celou rodinou?

Zahradní wellness je možné budovat postupně. Nemusíte nutně nakupovat vše najednou, postupně pořizujete další kousky. Podívejte se do nabídky e-shopu Skluzavky.cz.

Napsat komentář