magntiude-580-dub-blackfired

V Prostějově se otevřel nový showroom podlah

Kvalitní podlaha je základem každého domu nebo bytu. Ne nadarmo se říká, že je třeba to vzít pěkně od podlahy. Pokud právě stavíte či rekonstruujete rodinný dům, zařizujete svůj nový byt nebo plánujete rekonstrukci podlah, můžete volit podlahy Prostějov, T-parket. V novém podlahovém studiu si máte možnost vybrat ze širokého sortimentu podlahových krytin od renovovaných evropských výrobců, splňujících ta nejpřísnější kritéria na kvalitu, design i ekologii. Můžete tak mít zbrusu novou podlahu s ekologických materiálů různých značek, vytvořených společnostmi z dlouholetou praxí.

quattro_vintage_-_907_dub-sherlock
Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz

Dřevěné podlahy

Pokud hledáte podlahové krytiny Prostějov, tak vsaďte na  T-parket, tam vám poskytnou maximální servis, individuální přístup, odborné konzultace při výběru podlahy i dohled nad průběhem realizace. Například jejich nabídka dřevěných podlah je výrazem nadčasové elegance a osobitého stylu. Váš interiér tak může být zcela výjimečný. Tradiční podlahy ze dřeva vám mohou být k dispozici dvouvrstvé i třívrstvé. Dřevěné podlahy mají mnohá plus. Vyznačují se nejen jedinečným designem v široké škále provedení, ale i dlouhou životností a také vysokou kvalitou při jejich zpracování.

705-dub-ledovz
Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz

Laminátové a vinylové plovoucí podlahy

Pokud máte rádi lehkost a snadnou údržbu, nemusíte sázet na podlahy dřevěné. Můžete zabrousit do jiného oddělení a prohlédnout si plovoucí podlahy Prostějov. Luxusní vinylové dílce vám nabídnou vysoký estetický standart a vzhled přírodního dřeva nebo kamenné podlahy. Takovéto podlahy jsou velmi trvanlivé a odolné. Nabízí pocit tepla, efekt kročejového útlumu, který lze ještě podpořit vhodným podkladem, pevnost, stálost, trvanlivost, jednoduchou instalaci i údržbu. Vysoce kvalitní podlahové krytiny nadchnou všechny náročné klienty.

Všechny druhy podlah zde můžete zakoupit i včetně pokládky. Zdejší pracovníci vám nabídnou i tuto službu a nemusíte pak ztrácet svůj čas s pokládkou podlahy. Prodejna podlah T-parket se nachází na adrese: Drozdovice 81a, Prostějov 796 01. Tak až půjdete okolo, určitě nahlédněte.

Napsat komentář