Automatické brány vyřeší vjezd na pozemek

Většina nemovitostí je vybavena nejenom klasickou přístupovou cestou v podobě úzké branky, ale také vjezdem pro automobily. To je pravidlem nejenom u spousty rodinných domů, ale i komerčních objektů. Otázkou však zůstává, jak řešit tento prostor, aby došlo k náležitému zabezpečení, působivému vzhledu a ke snadnému ovládání?

Pomoci vám v tom mohou křídlová vrata. Jak již samotný název prozrazuje, jde o dvě části otevírající se ven nebo dovnitř, v závislosti na konkrétním usazení a okolním terénu. Kovová konstrukce, jejíž výplň můžete uzpůsobit ostatním prvkům exteriéru. Křídlová vrata bývají vyplněna ocelovými deskami, dřevem či jiným typem materiálu.

Křídlová vrata v elektrické podobě

Zvolíte-li toho správného výrobce, domůžete se pevného a bytelného vyhotovení, které v plné míře naplní vaše požadavky z pohledu bezpečnosti. Design vyřešíte zmíněnou výplní, tudíž zbývá pouze jednoduchá obsluha.

K tomu vám dopomohou naopak automatické brány. Jednodílný model vjezdu, jehož nedílnou součástí je elektrický pohon. A právě ten hraje poměrně zásadní roli. Ostatně, představte si to sami. Usednete do vozu a při opouštění vlastního pozemku stisknete jediné tlačítko na ovladači. Křídlová vrata či automatické brány se otevřou bez vašeho přičinění a stejným způsobem se také zavřou.

Tento model otevírání je ocenitelný v podstatě kdykoliv. Dvojnásob to platí při nepříznivém počasí, kdy není třeba opouštět vozidlo.

Automatické brány a nejmodernější technologie

Jestliže sníte o samoobslužném systému otevírání vjezdu na váš pozemek, potom volte variabilní produkty šité na míru, jejichž součástí bude speciální řídicí systém a osvědčená pohonná jednotka. Ve výsledku zbývá pouze volba provedení, buď křídlová vrata, nebo automatické brány, a to povětšinou v závislosti na konkrétním místě.

Napsat komentář