Stylový bytový textil vykouzlí pravé teplo domova i pravou vánoční atmosféru

V dnešní době si můžete zakoupit nespočet dekorací a doplňků, ale jen díky bytovému textilu bude interiér útulný a všichni členové rodiny se v něm budou cítit jako doma. Sněhobílé záclony, trendy závěsy, hřejivé povlečení a deky jsou sázkou na jistotu.

Moderní bytový textil uspokojí vaše nároky, protože péče o blízké je vždy na prvním místě. Na dětskou postel patří povlečení s motivy pohádkových hrdinů, veselé polštářky a praktický sedací vak. Obývacímu pokoji darujte kvalitní přehozy, hřejivé deky a dekorativní polštářky. V každém okně by měla viset nádherná záclona. Bez ní jsou okna jen prosklené otvory do ulice. Na Vánoce si můžete zakoupit deky, povlečení, polštářky, ručníky a ubrusy se sváteční tématikou.

Sněhobílé záclony s jemnými vzory vedou

I když si můžete pořídit záclony v různých barvách a dekorech, bílé modely jsou stále nejžádanější. Není divu, protože díky nim vstoupí do každého pokoje čistota. Nezáleží na tom, jaké rozměry potřebujete. Záclony jsou dnes k dostání v mnoha šířkách a výškách. Pokud se vám je nechce zkracovat, potěší vás hotové záclony. Ne všechny ženy umí šít na šicím stroji anebo neznají šikovnou švadlenu. Velmi populární jsou soupravy na balkón a okno, ale také obloukové a vyšívané kousky na jedno okno. Při výběru se představivosti meze nekladou. Někomu se líbí abstraktní a geometrické vzory, jiný nedá dopustit na klasické květinové motivy, lístky a pruhy.

Závěsy propůjčí pokoji eleganci

V posledních letech si lidé oblíbili rolety či žaluzie, ale s nimi nedosáhnou útulného interiéru. Závěsy jsou elegantní a stylové. S nimi vypadá každá místnost útulněji. Pokud se rozhodnete pro tmavší závěsy, zatemňovací funkci splní na jedničku. Dnes jsou závěsy vyrobené z materiálů, které se nemusí žehlit. Když je vytáhnete z pračky, jednoduše je pověsíte ihned na okno. Klidně je ozdobte úchvatnou sponou a výsledek bude dechberoucí.

Napsat komentář