Krásná atmosféra nejen v obýváku s přispěním plédů, přehozů a dekoračních polštářků

Bytový textil má velkou moc. Stačí, abychom vyměnili přehoz na posteli nebo gauči, doplnili jej o nové barevné polštářky, na okna pověsili závěsy, a z místnosti je rázem zcela jiný pokoj. Bytový textil dovede velmi dobře tlumit ozvěnu, zvláště ten, který umístíme na okna a stěny.

Bude vám příjemně i teploučko

Jste zimomřiví a v zimě je vám často chladno? Tak to využijete jistě hřejivé plédy. Ať už máte rádi barvy syté, zářivé, nebo jemné a nenápadné, určitě si vyberete. Použít je můžete k mnoha účelům, a rádi se jich ujmou i děti. Buď se do nich zabalí, aby jim bylo teplo, anebo si z nich rázem postaví hezký bunkr. 

Uklizená a krásná postel

Vadí vám, že povlečení působí často pokrčeně, unaveně, přestože jste jej před pár dny povlékli? Využijte pomoc přehozu přes postel. Určitě rychle oceníte jeho službu. Nejenže nebude vidět, jak vypadá vaše ložní prádlo a v jakém je stavu, ale postel nebudete muset ani pečlivě stlát. Získáte čas na ranní přípravu do práce. Také ale ochrání peřiny a polštáře před prachem. Celá ložnice vypadá za použití přehozu uklizeně a luxusně.

Přehozy přes postel se liší nejen barvami, ale také styly, použitými materiály nebo samotným zhotovením. Co třeba přehoz SOFIA v nádherné tmavě modré barvě? Anebo hledáte spíš něco barevného? Co třeba přehoz SOFA  triangles multi? Velmi hezky působí i přehoz KLASIK ve smetanově-modro-červené barvě. Pro lepší celkový dojem můžete přehoz doplnit nebo oživit polštářky.

Dekorační polštářky mohou působit jednoduchým elegantním dojmem, být kontrastními detaily na jednobarevném přehozu nebo gauči, ale také oblíbeným společníkem při odpoledním lenošení.

Podívejte se na kompletní nabídku plédů, přehozů i dekoračních polštářků na webu scanquilt.cz.

Napsat komentář