Stěhování svěřte specialistům! Ušetříte si čas, nervy i peníze!

Co udělat pro to, aby se ze stěhování nestala noční můra? A aby skutečně nebylo naplněno pořekadlo, že lepší než se stěhovat, je vyhořet? Obrátit se na začátku na profesionály.

Schválně, kolikrát v životě jste se stěhovali? A jak to probíhalo? Zřejmě jste naložili svůj osobák k prasknutí, jeho obsah vyložili na nové adrese, vrátili jste se na místo činu a celé to několikrát zopakovali. Několikrát. A jak jste si poradili s nadměrným nábytkem a křehkými věcmi? A především, spočítali jste si, na kolik vás vlastně ty opakované jízdy vyšly? Nebylo by pro příště lepší hned na začátek se obrátit na specialisty, kteří mají stěhování v bytu v malíčku? Ti vás totiž přestěhují z jedné vody načisto.

Stěhování kanceláře i bytu

Zkušené stěhováky najdete například na stránkách levnestehovani.cz (na internetu hledejte pod odkazem stěhování bytů Praha). Přestěhují vám byt i kancelář. Během jednoho dopoledne. Disponují časem, svaly (zvládají i stěhování těžkých břemen nad 100 kg) a vozidly různých velikostí. Přestěhují tak malý pokojík i velkou vilu.

Bezpečné uložení

Musíte svůj byt či kancelář vyklidit dříve, než se nastěhujete do nového? Nevadí. Vaše věci mohou být uloženy do moderních a 24 hodin denně přístupných skladovacích prostor. Krátkodobě i dlouhodobě.

Nebojte se!

Máte o vybavení svého bytu či kanceláře strach? Ten rozhodně není na místě. Dobrý stěhovák s každým předmětem nakládá, jako by to byl křišťálový lustr. Tedy s nejvyšší opatrností. A pokud by se přeci jen něco stalo, firma je pojištěna až do výše 5 milionů korun s platností po celé Evropě.

Kdy se stěhovat?

Kdy potřebujete? Hoši totiž pracují sedm dní v týdnu. A za kolik? Za malou dodávku a dva pracovníky zaplatíte tisíc korun za hodinu. O 200 Kč víc vás vyjde větší auto, a velký náklaďák se třemi zaměstnanci vás bude stát 1700 Kč na hodinu. Kompletní ceník najdete na odkazu stěhování Praha. Volba je jasná, ne?

Napsat komentář