Realitní kancelář z Prahy 6 vám pomůže prodat najít bydlení v této lokalitě

Marně se snažíte najít bydlení v Dejvicích, Ruzyni, Veleslavíně, Břevnově či na Hradčanech? Sháníte byt nebo dům a už dlouhé měsíce bez úspěchu? Nebo se naopak snažíte prodat nemovitost v této lokalitě? Nechte tento nesnadný úkol na profesionálech.

Na nemovitosti Praha 6 se specializují „makléřky ze Šestky“. Tým ženských makléřek patří pod realitní kancelář Praha 6 Remax. Všech šest makléřek se soustředí přímo na Prahu 6, což má spoustu výhod. Především danou lokalitu dobře ovládají, ví, v jakých místech se dá sehnat bydlení a jaké jsou cenové nabídky v dané lokalitě.

Přijďte se poradit, jaká je situace

Služby realitní kanceláře samozřejmě něco stojí, ale ve finále se vám taková investice vyplatí. Makléřka specializovaná na byty a domy Praha 6 je totiž schopná vám dát skutečně cenné rady. Ví, co se kde prodává, tuší, jak se pohybují ceny, a dokáže vám doporučit řešení, o němž byste neměli ani potuchy. Prostě a jednoduše vidí až za roh, kam vy nedohlédnete. Hodí se to v případě, že řešíte prodej domu Praha 6, ale samozřejmě i v situaci, kdy stojíte na opačné straně a bydlení hledáte.

Makléřky ze Šestky prodají i neprodejné

Na váš inzerát nikdo nereaguje a už jste to pomalu vzdali s myšlenkou, že o byty Praha 6 prostě není dostatečný zájem? Spojte se s některou ze zkušených makléřek a uvidíte. Dokáže stanovit správnou cenu, abyste prodali a zároveň nepřišli o peníze. Hlavně ale zvládne reality Praha 6 představit v takovém světle, že vypadají neodolatelně. Říká vám něco home staging? Makléřkám ano. Na fotky a prohlídky dokážou byt tak krásně nachystat, aby kupující neodolali.

Úkolem makléřky je také postarat se o kupujícího

Získali jste teď dojem, že makléřka stojí na straně toho, kdo nabízí prodej bytu Praha 6, a v roli kupujícího budete znevýhodněni? Není tomu tak. Makléři fungují jako prostředníci, zprostředkovávají prodej a starají se, aby byly spokojené obě strany. Kupujícím například pomáhají s vyřízením hypotéky. Tak neváhejte a ozvěte se, Makléřky ze Šestky vám podají pomocnou ruku, ať už nemovitost sháníte, či prodáváte.

Napsat komentář