Pronájmem lešení si stavební firmy nepomůžou, ideální je objednat si také montáž

Stavební dělníci, kominíci, pracovníci pohybující se ve výškách i jednotliví domácí kutilové, kteří výtečně rozumí své profesi a potřebují si pro dokonalé dokončení své práce pronajmout lešenářské systémy, stěnové bednění, přechodové lávky a další stabilní prvky, musejí myslet i na další podstatnou věc. Pronájmem lešení totiž starosti s dobrým startem stavebních nebo fasádních prací nekončí. Podpůrné soustavy je třeba totiž i bezpečně smontovat a po ukončení činností opět demontovat. Bez zručné montáže je totiž fasádní lešení k ničemu.

Pronájmem lešenářské soustavy snížíte celkové provozní náklady na stavbě

Fasádní lešení SPRINT, které společnost Scaserv pronajímá i prodává, je zhotoveno dle nejpřísnějších požadavků, jež zahrnují především absolutní bezpečnost práce, dlouhou životnost jednotlivých dílů a snadnou, spolehlivou montáž. Díky rychlé montáži lešení se eliminují finanční a časové ztráty při uskladňování stavebního materiálu, snižují se celkové provozní náklady. Pronájem lešení i prodej lešení jsou snadná řešení pro krátkodobé, respektive dlouhotrvající zakázky jednotlivých stavitelů a velkých stavebních či renovátorských firem.

Rychlá a snadná montáž lešení SPRINT spočívá v unikátním systému vkládání a vyjímání podlah

Z čeho je v kostce složeno fasádní lešení? Základní konstrukční jednotkou celé lešenářské soustavy z oceli je uzavřený rám z trubek s vyztuženými rámovými rohy, zabudovanými úchyty pro vnitřní a vnější zdvojené zábradlí a okopové lišty. Patentované řešení příčníků je výhodné v jednoduchém vyjímání a vkládání podlah v hotové konstrukci. Právě snadné vyjímání podlah je základem rychlého stavění lešení SPRINT.

Netrapte se montáží a dopravou, všechny lešenářské soustavy si nechte na místě složit

Mezi další produkty, jež jsou hodně využívány na stavbách, při výměnách oken, rekonstrukcích budov, při výstavbách podkroví a střech, patří stěnové bednění, mobilní schodiště, nosníkové bednění stropů, schodišťové věže nebo třeba ochrany volných krajů. Zmíněné prvky společnost Scaserv půjčuje, prodává, dopraví na místo určení, postará se o montáž i následnou demontáž za přísných bezpečnostních podmínek.

Napsat komentář