Pronájem prémiových bytů v Praze 7? Komfort na dosah ruky!

Pro všechny, kteří hledají krátkodobý anebo dlouhodobý pronájem v hlavním městě, jsou určeny luxusní byty na pražské Letné! Díky atraktivnímu ubytování si zajistíte dopravní i občanskou dostupnost, blízkost drahokamů historie, sportovišť, přírodních krás, dětských atrakcí, divadel, muzeí i obchodních center.

Ovenecka_01_small

Moderní bydlení s dotekem historie

Hledáte pronájem bytů Praha 7, který je originální s dotekem historie, a přitom moderně řešený? V tom případě vás osloví Byty Ovenecká 19, jež leží u Letenského náměstí v rezidenční zástavbě. Secesní dům, který prošel kompletní rekonstrukcí podle konceptu CREAM Home je bohatě zdoben plastickými štuky, ornamenty a reliéfy. Také balkony a terasy mají typické zdobné dobové zábradlí. Reprezentativní vstup do budovy a je opatřen bezpečnostním zámkem a společné prostory a sklepy jsou z důvodu bezpečnosti rezidentů monitorovány. Uprostřed historického schodiště je zbudován nový moderní výtah.

Snímek obrazovky 2018-03-14 v 18.17.14

Proč bydlení na Letné?

Jen kousek od nich najdete Letenské sady, které jsou jako stvořené pro procházky nejen s dětmi. Zahradní restaurace nabízí dech beroucí výhled na Prahu. Na druhé straně přes třídu Milady Horákové se nachází veliký park Stromovka. Právě zde se oddáte joggingu, jízdě na kolečkových bruslích a na kole. Stromovka je ideální i pro děti, pobaví se na super hřištích. Historické jádro Prahy je dosažitelné pěšky za 20 – 30 minut. K výhodám patří i dostupnost pošty, školek, škol, cukrárny, kavárny, restaurace, lékárny, drogérie, muzea, divadla i bankomatů.

Ovenecka_09_small

V čem je nabídka lákavá?

Byty Ovenecká zaujmou i svou výhodnou polohou. Rázem se ocitnete v klidné části Prahy, kde jsou na dosah ruky zastávka tramvaje před domem, dvě zastávky na metro A, C. Pronájem bytu Letná, to jsou možnosti 3+kk od 22 499 Kč a 2+kk od 20 599 Kč částečně vybavené kuchyňskou linkou se spotřebiči, které jsou aktuálně k dispozici. Zajistěte si dlouhodobý či krátkodobý pronájem s možností vybavení bytu na klíč, což je nájem plus fixní částka za vybavení. Naplánujte si prohlídku atraktivních prostor, ať vám je nikdo nevyfoukne pod nosem!

Lokalita vybízí ke sportovnímu a kulturnímu vyžití i poznání historického srdce metropole. Věřte, že se v nádherném secesním domě po kompletní rekonstrukci rychle zabydlíte díky vzdušným, světlým a luxusním bytům.

Napsat komentář