41718_img_1412

Přeprava nadrozměrných zásilek se s profesionály zvládne snadno

Potřebujete zajistit nadrozměrnou přepravu? Včetně doprovodu vám ji zprostředkuje firma Easy Logistics. Ta se specializuje na nízkonákladovou přepravu těžkých a nadrozměrných nákladu.

Nadrozměrná přeprava až do 53 tun – to je jedna ze služeb, na kterou se společnost Easy Logistics zaměřuje. Přeprava nadrozměrných nákladů, jako je pásová a kolová technika, zemědělská technika, stavební stroje, ale i různé hřídele, rámy, konstrukce, turbíny, trafostanice a další výrobky z oblasti lehkého a těžkého strojírenství, už pro vás nemusí být neřešitelným problémem. Firma je plně vybavena vlastní technikou – jde především o návěsy značek Schwarzmüller, Broshius a Faymonville. Problémem není velká šířka či délka, ale ani přeprava těžkých nákladůPokud jde o délku, Easy Logistics je schopna zajistit přepravu až do délky 22 metrů, celkové šířky 6 metrů a celkové výšky 4,5 metru. Výška je omezena výškovými limity mostů. Pro Českou republiku je možné počítat s výškou o několik centimetrů vyšší.

Každá zásilka se řeší zcela na míru zákazníka

Přeprava nadrozměrných zásilek je u každé zakázky velice specifická. Přesto se každou objednávku snaží firma vyřešit do 48 hodin. Přeprava je možná nejen v rámci ČR, ale po celé Evropě. Pro tyto případy je nadrozměrná přeprava pojištěna až do 10 milionů korun včetně váhového rozdílu. Dispečeři firmy jsou perfektně jazykově vybaveni a jsou schopni pomoci operativně řešit jakoukoliv vzniklou situaci, kterou nadrozměrná doprava může způsobit.

Přeprava těžkých zásilek a nadrozměrných zásilek je zajišťována vždy spolehlivou technikou, a to včetně doprovodných vozidel. Easy Logistics zajišťuje rovněž návaznost dopravy na mezinárodní námořní dopravu, či na jiný navazující transport.

Společnost Easy Logistics je schopná prostřednictvím svých partnerských firem zajistit i veškerá povolení pro nadrozměrnou dopravu.

Napsat komentář