Ještě neznáte plachtové haly? Je nejvyšší čas objevit jejich výhody!

Současný trh je natolik dynamický, že vyžaduje neustále přizpůsobovat své kapacity aktuálním požadavkům. Znamená to také flexibilně zvětšovat skladovací plochu, ale i další prostory. Přitom je jasné, že klasické stavby nemohou vyhovovat. Rychlost výstavby je v podnikání zásadním měřítkem, a nejenom v podnikání.

Haly rychle a výhodně

Tou nejrychlejší cestou, jak dnes rozšířit kapacitu skladu či jakéhokoliv jiného prostoru, jsou montované haly. Navíc jde o výhodné řešení, které nechává otevřené dveře dalšímu rozšiřování do budoucna. Parametry montované haly jsou volitelné, takže se každá hala staví přesně na míru dle potřeb dané firmy.

Specifickou kategorií montovaných hal jsou plachtové haly. I ty nabízejí rychlé a flexibilní řešení kryté plochy, navíc v situacích, kdy zásadně tlačí rozpočet. Představují ideální variantu, kdy za rozumnou cenu získáte vysokou užitnou hodnotu. Těšit se můžete též z nízkých nákladů na údržbu a z dlouhodobé životnosti.

Plachtové haly sestávají z klasické kovové konstrukce a pláště ze speciální technické textilie. Ta je vysoce odolná tak, aby obstála i v náročných klimatických podmínkách. Navíc dává možnost vybrat si mezi mnoha barevnými odstíny. S novou halou tak můžete efektivně propagovat své firemní barvy.

Plachtové haly však najdou uplatnění nejenom v logistice a businessu, nacházejí své místo také v zemědělství. Poslouží jako seník, přístřešek pro zemědělskou techniku nebo pro hospodářská zvířata. V neposlední řadě může plachtová hala fungovat jako jízdárna nebo sportoviště.

Plachtová hala na klíč?

Pokud již máte pro novou plachtovou halu využití, nezbývá, než se obrátit na profesionálního dodavatele s bohatými zkušenostmi s výrobou a realizací montovaných hal. Takovým dodavatelem je společnost POLAK CZ s nabídkou plachtových hal na: https://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html.

POLAK CZ již od roku 1999 dodává prvotřídní haly a zastřešení klientům v Česku i zahraničí. Neustále pracuje, aby mohla nabídnout ty nejlepší výrobní postupy a nejmodernější technologie. I pro vás společnost POLAK CZ vyrobí a postaví špičkové montované haly na klíč za skvělou cenu.

Stačí si jen vybrat halu přesně podle svých představ. K dispozici máte plachtové i klasické montované haly s širokým spektrem doplňků a volitelných prvků, jako jsou například zateplovací systém, umělé osvětlení nebo odvětrávání. Své požadavky můžete kdykoliv doplnit a halu rozšířit. Díky snadné demontáži není problém ani halu přesunout.

Napsat komentář