Pokud zateplíte dům, ušetříte náklady na další vytápění

Jaké znáte typy izolací domů? Nejčastěji používanou z nich je izolace tepelná. Pokud je provedena správně, do velké míry může ušetřit náklady na vytápění. Jaká jsou kritéria, podle kterých hodnotíme správnost izolace? Při zateplení domu je nutné brát důraz na vzduchotěsnost. V praxi to znamená, že pokud vytvoříte v domě podtlak, bude vám unikat minimum vzduchu.

Aby tepelná izolace správně fungovala, pak je standardní a nejefektivnější způsob provádění takový, že materiály s největším difúzním odporem se vkládají co nejblíže interiéru. To pomáhá bránit průchodu vlhkosti konstrukcí. je produktem, který prodáváme, ale také vyrábíme. Toto řešení dodáváme na klíč. Od návrhu počínaje, přes aplikaci certifikovaným dodavatelem až po finální kontrolní měření. Součástí tohoto balíčku je i bezplatné poradenství na samotné stavbě.

isn_2113
Foto: vseproizolace.cz

Foukané izolace jsou pak speciálním typem, kterých nabízíme pět různých druhů. Jsou vhodné například do úzkých koutů a štěrbin, kam se žádný jiný izolační materiál nedostane. Nejčastěji se foukané izolace používají pro novostavby i rekonstrukce do všech stěnových a stropních konstrukcí.

Zateplení domu se stává čím dál tím častějším trendem, který majitelé domů volí. Díky několika speciálním typům izolace je však vhodné, aby posoudil odborník, která z nich je právě ta nejlépe sedící k vašemu typu stavby domu.

Napsat komentář