bydlenicz.cz_graffiti_cz_nahledovy

Na fasádě se objevilo graffiti: A co teď?

Fasáda je vizitkou každého domu. Pokud je nová nebo udržovaná, objekt díky ní vypadá skvěle. Zároveň působí jako magnet na samozvané pouliční umělce – sprejery. Pokud se vandalové vyřádili i na vaší fasádě, nezoufejte. Odstranění graffiti sice není snadné, ale když si na pomoc zavoláte profesionály z AXIOM REAL, výsledek předčí vaše očekávání. Ti se zároveň postarají o to, aby byl váš majetek chráněn před dalším řáděním vandalů.

Proč se do čištění nepouštět svépomocí?

Čištění fasády od graffiti je velmi specifická činnost. Pouhé přetření fasádní barvou pravděpodobně stačit nebude, protože barva ze spreje proniká do struktury materiálu a nakonec opět vyleze napovrch.

Další možností je čištění pomocí speciálních přípravků. To je však účinné jen za předpokladu, že se vám podaří odhadnout složení spreje. Jinak malůvky tak maximálně rozmažete.

Pozvete-li si odborníky z AXIOM REAL, budete mít jistotu, že posprejovanou plochu vrátí do původního stavu bez zbytečných průtahů.

Jak odstranění graffiti probíhá?

Společnost AXIOM REAL vychází klientům vstříc a vysílá pracovníky do terénu také v rámci non-stop servisu. Budete-li vyžadovat okamžitou akci, graffiti zmizí do 12 hodin od objednávky. Samozřejmostí je provedení ukázkového čištění na menší ploše. Díky tomu získáte představu, do jaké míry bude možné povrch vyčistit.

AXIOM REAL si poradí s graffiti, ale také s tagy a nápisy jinými psacími potřebami. V případě potřeby zbaví povrch plakátů, nálepek a zbytků lepidla. A to z fasád, zdí, dveří, výtahů, karoserií aut a dalších typů povrchů.

bydlenicz.cz_graffiti_cz_01

Pouhým vyčištěním fasády bohužel nevyřešíte zásadní problém. Až si sprejer všimne, že jeho dílo zmizelo, pravděpodobně se na místo činu vrátí. Efektivním řešením je antigraffiti nátěr, který lze aplikovat do výšky až tří metrů.

Společnost AXIOM REAL působí celorepublikově, takže ať už vás zajímá odstranění graffiti Brno, Praha nebo Ostrava, neváhejte ji kontaktovat!

Napsat komentář