Moderní svítidla do každé domácnosti

Hovoříme-li o moderních svítidlech, pak proto, že dokáží odpovídajícím způsobem vyjít vstříc našim nárokům na příjem, spotřebu, ale i zdravotní vliv svícení a přitom kombinují technický i estetický design.

Řada z nás se jistě např. při zařizování bytu či domu věnuje interiérům. K nim patří moderní a účelné osvícení prostoru, kde trávíme většinu času. Moderní svítidla – lustry, stropní či závěsná svítidla…, napadne nás, když uvidíme prostory bytu nebo domu. Lustrům věnujme pozornost, a ať už zvolíme kov či sklo, mělo by vždy ladit s celkovým interiérem, stejně jako bychom měli myslet způsob užívání. Nemusejí být nutně s LED žárovkami, můžeme je zavěsit nebo pevněji usadit ke stropu.

Moderní svídidla do kuchyně

Začneme-li kuchyní, kde může proběhnout společné posezení při dobrém jídle a také jeho příprava, je dobré volit variabilní způsob osvětlení. Volíme-li kuchyň spíše ve světlých barvách, pak můžeme vybrat lustr střízlivého vzhledu, bez větší náročnosti na usilovné čištění, protože v kuchyni se přeci jenom občas line pára, ani vaření na plynu vybavení neprospívá. Máme-li kuchyň podřízenou moderním trendům, včetně vybavení takovými prvky, které klimatizují, odsávají a čistí vzduch a vše se tzv. řídí tlačítky, pak také výběr lustru je možné uzpůsobit až futuristickému vzhledu. Kombinace kovu a skla různě zabarveného pomůže celkový design výrazně pozvednout. Někteří preferují spíše extravaganci, kterou předvedou svým hostům a už se jen kochají jejich pochvalnými slovy.

A co takhle lustr do obýváku?

Pokud půjeme do jiným místností, často nakupujeme moderní lustry do obývacího pokoje. V obývacím pokoji se často využívá kombinace lustrů a stojacích lamp ve stejném stylu. V dnešní době není žádnou výjimkou ani moderní dětský lustr, na našem trhu můžete vybírat z široké nabídky dětských moderních lustrů, mohou být plastové, kovové a nebo velice často využívané papírové dětské lustry.

Mimo pozornost by neměla zůstat ani svítidla nástěnná. Pro nástěnná svítdla jsou typické nejen technicky zdokonalené nasvícení prostoru, ale i decentní vzhled. Pokud vylepšíme design skrze stolní nebo stojací lampou, pak vybírejme tak, abychom využili prostor a zároveň zachovali celkový ráz místnosti. Jakou zvolit intenzitu světla si můžete přečíst v tomto článku.

Napsat komentář