Mějte svoji domácnost vždy pod kontrolou s Afriso Smart Home

Toužíte po ovládání osvětlení, žaluzií, různých elektrických spotřebičů a dalších zařízení na dálku? Chcete mít svoji domácnost pod kontrolou, když jste v práci, na dovolené či kdekoliv jinde? Právě k těmto účelům slouží Afriso Smart Home, která vám zajistí bezpečnost, komfort a ideální vnitřní klima vašeho obydlí. Nejen proto se chytré domácnosti staly hitem a nachází stále širší uplatnění v mnoha rodinných domech a bytech.

Všestranný pomocník v domácnosti

Chytrá domácnost Afriso je velice všestranný pomocník každé domácnosti, v níž se objeví. Její značnou výhodou oproti jiným typům smart home je to, že podporuje řadu komunikačních protokolů (EnOcean, ZigBee, Wi-Fi a Z-Wave), díky čemuž umožňuje kombinaci aktivních prvků od různých výrobců. Díky Afriso Smart Home lze ovládat široké spektrum zařízení ve vaší domácnosti. Navíc domácnost lze ovládat odkudkoliv, a to pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Díky tomu budete vždy vědět, co se děje ve vaší domácnosti a případný problém budete moct vyřešit i na dálku.

Mějte vše pod kontrolou

Chytrá domácnost Afriso se neustále rozšiřuje o nové prvky, avšak už teď si dokáže poradit téměř se vším, co je pro chytré domácnosti typické. Oblasti využití Afriso Smart Home lze rozdělit do 3 základních oblastí:

  • Zabezpečení domácnosti

Zabezpečení domácnosti se řadí mezi nejdůležitější funkce chytré domácnosti, jež by rozhodně neměly chybět. Chytrá domácnost Afriso se například postará o detekci úniku vody, požáru či pohybu cizích osob. Pohlídá také okna, dveře a kamery. Dokáže též zastavit hlavní přívod vody.

  • Zajištění komfortu

Mezi funkcemi Afriso Smart Home nechybí ani zajištění komfortu ve vaší domácnosti. Snadno můžete například ovládat ve své domácnosti osvětlení, žaluzie a rolety, elektrické spotřebiče a další zařízení.

  • Zajištění kvalitního vnitřního prostředí

Chytrá domácnost se nakonec postará také o vnitřní klima ve vaší domácnosti. S chytrou domácností Afriso lze ovládat větrání, klimatizaci, vytápění apod. V rámci vnitřního klimatu vám bude nápomocná též WiFi ekvitermní regulace, jež slouží k ovládání topení.

Provoz na energii z okolního prostředí

Pro využívání chytré domácnosti Afriso není třeba navíc žádných baterií. Celý systém totiž funguje na bezdrátovém protokolu EnOcean, který využívá pro svůj provoz okolní energii. Energii čerpá například z pohybu, světla, teplotních rozdílů atd. Při provozu chytré domácnosti Afriso si tak nebudete muset dělat starosti s nákupem baterií.

 

 

Napsat komentář