Lité podlahy do interiéru lákají stále více domácností

Kvalitní a správně vybraná podlahová krytina vám poskytne pohodlné bydlení a mnohaleté užívání. Není tak podstatné, co máte navrchu, ale to, co je vespod. Stále oblíbenějším podkladem pod podlahovou krytinu je litý beton, který povrch vyrovná.

Lité podlahy v interiéru? ANO

Zatímco dříve se lité betonové podlahy užívaly především v průmyslových objektech, dnes se stále více vyskytují v moderních domácích interiérech. Po 28 dnech je podlaha zralá, obrousí se a je připravena k pokládce vybrané podlahové krytiny. Po podlaze ale můžete již po 48 hodinách chodit a po 10 dnech ji můžete jakkoli zatížit.

Tento typ krytiny se chlubí vysokou odolností a minimálními nároky na údržbu. Použít jej mohou jak majitelé novostaveb, tak vlastníci starších domků při rekonstrukci. Nechcete-li s prací v zimě zahálet, je pro vás ideální, protože ho lze pokládat i při teplotách hluboko pod nulou. Lité i anhydritové podlahy poznáte na první pohled. Jsou dokonale hladké, krásně lesklé, a přesto vůbec nekloužou. Jejich použitím dosáhnete maximálně rovného povrchu bez jakýchkoliv nedostatků. Necháte-li si lité podlahy do interiéru natřít na příjemnou barvu, pokládat na ně už nemusíte nic. Docílíte tak neobyčejného vzhledu, kterým nadchnete všechny návštěvy.

Koho při pokládce oslovit?

Na pokládku lité podlahy doporučujeme přizvat odborníky, kteří nejen poradí, ale rovněž odvedou bezchybnou práci, jíž byste jako laikové jen těžko dosáhli. Specialistou v oboru je firma Fabry Floors nabízející dlouholeté zkušenosti a použití nejmodernějších technologických řešení. S její pomocí získáte skvělé výsledky a hlavně rovnou, pevnou a odolnou podlahu, o níž jste vždycky snili. Celou nabídku služeb naleznete na www.fabryfloors.cz.

Napsat komentář