Kalendář s vlastními fotkami pod stromeček potěší vaše nejbližší

Pokud nechcete své blízké odbýt laciným a neosobním dárkem, nabízí se vám perfektní řešení. To se hodí hlavně v případě, kdy obdarovaní vše mají a tvrdí vám, že nic nepotřebují. Fotokalendář je originálním dárkem plným vzpomínek. Každý den tak vytvoří úsměv na tváři.

Nesáhnete hluboko do peněženky

Ačkoliv kalendář s vlastními fotkami je jedním z výjimečných dárků, jež zaručeně potěší, nikterak nezatočí s již tak napnutým vánočním rozpočtem. Navíc ho vytvoříte a objednáte z pohodlí vašeho domova, tudíž nemusíte vyrážet do tlačenice v obchodním centru. Jak postupovat? Na patřičných stránkách si nejprve navolíte typ kalendář. Jím může být stolní týdenní, dvojtýdenní či měsíční. Pokud bude kalendář plnit spíše dekorativní účel, vyberte jeho nástěnnou variantu o formátu A4, A3, A2 nebo A1. Zavěsit se dá buď na výšku, nebo na šířku. Též může mít podobu plakátu.

Kalendář na míru

U tvorby fotokalendáře se můžete opravdu vyřádit. Máte totiž možnost sestavit si ho zcela dle svých představ, a proto se nemusíte upínat pouze na přednastavené šablony. Chcete-li tak zvýraznit pro vás a obdarovaného důležité datum, směle do toho. To samé platí i pro přidání vlastních vtipných nadpisů, poznámek, textů a zábavných piktogramů. Rovněž není žádným problémem do kalendáře doplnit nestandardní jména.

Zvládnete to ve 4 krocích

Po volbě typu kalendáře, jeho jazyka a barvy spirálového vázání nahrajete fotografie, případně doplníte své komentáře, popisky a ikonky. V rámci 3. kroku si lze vybrat doplňkové služby, jakými jsou osobní věnování nebo lišta chránící hrany kalendáře před poškozením. V závěrečné fázi si celý svůj výtvor zkontrolujete. Pokud nebudete spokojeni, stačí kliknout na tlačítko zpět a kalendář opravit. Po výběru způsobu platby a doručení už můžete s napětím očekávat doručení fotokalendáře.

Napsat komentář